Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facen módosítottam a...

Ha facen módosítottam a boritóképem, amiről lett egy bejegyzés, akkor a 3 pöttyre kattintva miért nem jelenik meg a bejegyzés törlése vagy a bejegyz láthatóságának módosítása?

Figyelt kérdés

Írtam a face üzemeltetőknek semmi válasz


Máskor ha bejegyzésem akarom törölni, akkor megjelenik a 3 pötty menüben ez a lehetőség is.



2023. jún. 25. 00:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Meg mi kett volna ha veletlen valami aktképet töltök fel vagy akármilyet amit gyorsan törölnék nehogy meglássa bárki?
2023. jún. 25. 11:41
 12/13 anonim ***** válasza:
Meg lehet mondani az igazgatónak, hogy halkítsa le a telefonja értesítéseit estére, ha nem tetszik neki. Semmi köze nincs, hogy mit csinálsz magánéletedben vagy akár simán kitörölheted ismerőseid közül.
2023. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

De akiket most veszek fel se akarom hogy azt lássák az oldalamon hogy egy bazi nagy fekete kép egyetlen vekony csik üzenettel hogy ebreszto 5 35kor!

Meg kérdés mi van ha felteszek egy masik képet aztán rájövök hogy ez ultragáz és inkabb modositom másra de a behegyzésben meg rendithtetlenul kell vele magam égetnem??

Nem lehet a face technikailag ekkora pancser, hogy lehetetlen egy boritoképes bejegyzést törölni/láthatoságot módositani rajta!

2023. jún. 25. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!