Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál is átírták a YouTube...

Másnál is átírták a YouTube felhasználóneveket @xxszámra?

Figyelt kérdés
Vajon az eddig használt felhasználóneveket a YouTube változtatta meg nálam, vagy valami vírus?

2023. jún. 25. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos ilyen.

Múltkor a kommentekben láttam, hogy kukacok lepték el. Volt régen erről szó, hogy be fogják vezetni a Youtube-on is a kukacozást.

2023. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az hagyján, hogy módosították a megjelenített nevet. Viszont mostantól már kizárólag csak az a név jelenik meg kommentek alatt, amivel eredetileg regisztráltad a gamil fiókod.

Nekem 15 éves a gmail fiókom, azóta többször is változtattam nevet de most a 15 évvel korábbi név van a @ után...

2023. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még múlt évben be lett vezetve mindenkinél és kapott róla értesítést. A @-os elnevezés pedig csak a felhasználónév, ami kommenteknél is megjelenik, viszont a neved az nem változott.
2023. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én ezzel még csak most találkoztam. A nicknevem megmaradt, de előre kapott egy @ jelet a végére meg egy négyjegyű számot. Furcsa.
2023. jún. 25. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 a névjegyű szán azért van, hogy ne legyen véletlen ugyanolyan nevű csatorna. Beállításoknál egyébként változtatható
2023. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!