Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges hogy az instagram...

Lehetséges hogy az instagram magától kikövet embereket?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy higyjek-e az ismerősömnek de megnéztem hogy kikövetett-e mert a sztorimat szokta nézni és nem látta. Mondta hogy az insta szórakozik. Lehetséges ez?

2023. júl. 10. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Instagram alapvetően nem követ ki embereket automatikusan anélkül, hogy te vagy valaki más beállítaná vagy interakcióba lépne a fiókoddal. Az Instagram fiókok interakciói általában a felhasználói tevékenységen alapulnak, például ha valaki követ vagy megszólal a bejegyzéseiden. Az Instagram nem végez automatikus kikövetéseket vagy követési tevékenységeket csak úgy, hogy "szórakozik" vagy véletlenszerűen követek kikövetek embereket.


Egyes esetekben azonban előfordulhatnak olyan helyzetek, amikor úgy tűnhet, hogy az Instagram magától kikövetett embereket. Ezek lehetnek technikai problémák vagy hibák a platformon, amelyek miatt látszólagos következetlenségek jelenhetnek meg a követésekkel kapcsolatban.


Ha valaki azt állítja, hogy az Instagram magától követett ki embereket, és nincs rá semmilyen logikus magyarázat, előfordulhat, hogy félreértelmezi a helyzetet vagy valami más történik a fiókjával. Fontos azonban megérteni, hogy az ilyen esetek általában kivételesek és ritkák, és általában a felhasználók tevékenységén alapuló interakciók alapján működik az Instagram.

2023. júl. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább letiltott; kirakott a fiókjáról vagy megszűnt az egész profil. Ezek jöhetnek szóba ha úgy tűnik kikövetett valakit magától.

Altlaban akkor mindig a másik fél volt

2023. júl. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igaz nem ide tartozik de érdekes van a tiktok alkalmazás és valamelyik videót beszíveztem keresni akartam vissza de nem találtam és ugye akit követek rámentem a profiljára megkerestem amit beszíveztem és így kijelölte mintha nem szíveztem volna be. Ez is érdekes. De az első válaszolónak köszönöm mostanában nem nagyon sokat tudnak úgy az instáról de nem akartam hülyén érezni magam. A második válaszolónak pedig hogy nem tiltott le az a személy és azt hitte koslattam utána pedig nem. Van olyan oldal amit ugyanazt követek az ismerősömmel és kiadja kis ikonba alatta hogy melyik ismerős kedvelte be meg ugye elérhető se volt de szerencsére beszélek vele de ha menekülni akar a probléma elől akkor csak rajta mert úgyis nem fog lenyugodni a lelkiismerete. Régóta ismerem már és úgyse vallja be de inkább cselekszik. Tényleg köszönöm a válaszokat csak gondoltam utána járok ennek
2023. júl. 12. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!