Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az instagramom mostanában...

Az instagramom mostanában megőrült. Magától követ be embereket. De nem 1-2 embert, hanem emberek százait követi be. Egyik este még csak 200 embert követtem, másnap meg már 900-at. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Folyton kikövetek mindenkit, de az instagram magától visszaköveti őket.Gondolkoztam azon, hogy véletlen elállítottam valami olyasmit, hogy magától kövessen be embereket, de megnéztem, és nem találtam ilyen opciót/beállítást. Valaki tudna segíteni?

2018. júl. 30. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Valami vírus/kártevő program lehet engedélyezve, telepítve alkalmazásként (aminek megadtál mindenféle engedélyt ellenőrzés nélkül), vagy a böngésződbe épült be hasonló kártevő amire szintén vakon rákattintottál hogy települjön, vagy valami másnak adta ki magát és úgy telepítetted szándékosan hogy nem azt a tevékenységet csinálja mit amit ígért.


Csak mert magától semmi nem csinál ilyesmit.

2018. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!