Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csúszik szét a HTML...

Miért csúszik szét a HTML oldalam?

Figyelt kérdés
Csináltam egy HTML-es oldalt (Dreamweaverrel), feltöltöttem freewebre, viszont a Spry menu nem úgy jelenik meg, ahogy kéne, hanem "szétcsúszik". Mit tegyek?
2010. okt. 14. 21:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként: wwwsghu.fw.hu
2010. okt. 14. 21:06
 2/5 anonim ***** válasza:
A link nem jó, de amúgy a Dreamweaver Explorerrel kompatibilis, tehát abba nézi, hogy jó-e bármilyen más böngészőben nézve, nem olyan lesz, de még van amikor Explorerben sem. ilyenkor kézzel kell sz*rakodni, pixelenként próbálgatni a helyére rakni.
2010. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig a link jó... :)
2010. okt. 14. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nézzük:

background-image: url(../../Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/alma/hatter.jpg)

Ez kapásból nem jó, a háttérképre szerverlinket kellene tenni, nem egy a te pc-dre vonatkozó local linket...


<script src="../../Documents and Settings/Rendszergazda/Dokumentumok/Teszt/SpryAssets/SpryMenuBar.js" type="text/javascript"></script>

Hasonlóképpen lokális az elérési út, a szerverről kellene meghívni a menüt...


<link href="../../Documents and Settings/Rendszergazda/Dokumentumok/Teszt/SpryAssets/SpryMenuBarHorizontal.css" rel="stylesheet" type="text/css" />

Szintúgy lásd előző.


<link href="../../Documents and Settings/Rendszergazda/Asztal/a/SpryAssets/SpryMenuBarVertical.css" rel="stylesheet" type="text/css" />

Ezt már nem is ragozom


<table width="600" height="349" border="0" align="center" cellpadding="0" cellspacing="0" background="../../Documents and Settings/Rendszergazda/Asztal/alma/asda.png">

Itt is a háttérkép hivatkozása nem szerveroldali, hanem lokális

2010. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, közben már rájöttem mi volt a hiba. Mindegy, ennyivel is okosabb lettem ma. Kösz.
2010. okt. 14. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!