Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki felfüggeszti a...

Ha valaki felfüggeszti a fiókját akkor azt írja ki hogy Facebook felhasználó és hogy a fiók nem elérhető? Iskola, hol lakik azt láttam Messengeren de ugye nem tudtam neki írni

Figyelt kérdés

Ha valaki tiltott eddig attól még kiírta a nevét de most azt állítja felfüggesztette a fiókját és Facebook felhasználót írt ki. Talán ebből gondolom igazat mond. Mert eddig ha tiltott a neve ott volt Messengeren de ugye ugyanúgy nem tudtam neki nyilván írni. Tehát ha tiltott a neve volt ott

Kiss Julianna például

Most állítja felfüggesztette a fiókját és más volt a neve tehát Facebook felhasználó

Igazat mond ?



2023. aug. 7. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja. Így van. De azt hiszem 2 hónap után átvált törölt felhasználóra (ha addig nem lép be)
2023. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak 5 órára vagy letiltott/ő függesztette fel a fiókját. De én szerintem meg letiltott de ő állítja hogy nem csak függesztette a fiókját
2023. aug. 7. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Most mondom ha letilt akkor valami olyasmit ír hogy "erre a beszélgetésre nem válaszolhatsz".

Amikor felfüggeszti akkor írja hogy "Ez a személy a Messengeren nem érhető el."

2023. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha letilt akkor is azt írja nem elérhető Messengeren
2023. aug. 7. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!