Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged profilt...

Miért nem enged profilt csinálni a Facebook?

Figyelt kérdés

Második alkalommal járok így, két nap alatt: elkészítem a facebook profilt, és az elkészülte után kb. 2 perccel jön az e-mail, hogy 180 nap múlva törlik a profilomat, azzal az indokkal, hogy nem rendeltetésszerűen használom az oldalt. Ráadásul a tegnap (08.07.) létrehozott oldalt tegnap előtti (08.06.-i) dátummal függesztette fel. Ma másik e-mail címmel ugyan ez történt...


Van erre értelmes magyarázat?



2023. aug. 8. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak ilyen problémáim, az #7 választ nézd.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

2023. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És a 7-es megoldotta a problémát?
2023. aug. 8. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, többet nem írt róla. Kérdez rá, hátha válaszol.
2023. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert egy embernek csak egy profilja lehet.

Amint csinálsz egy másikat, kamunak jelöli a face.

2023. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Új böngészőből kell és új email címmel. Tel számot valószínű nem fog kérni ha egyből vissza igazoljátok az emailra küldött kódot.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

2023. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és az nem jó ha letörlitek a böngészőt (vagy sütiket bármit) és vissza teszitek. Vagy tök új böngésző kell vagy portable verzió, és utána mindig abból kell belépni. Ha az algoritmus rájön hogy több profil is van egyből letilt.
2023. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Thunderfairy ***** válasza:
Én csináltam az eredeti profilom melett egy másik profilt. Más névvel csináld és más adatokkal mint az elsőt. ENNYI.
2023. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Másik böngészőt próbáltam ma, ugyan az lett az eredmény, a 180 napos határidő. A portablet megpróbálom még jövő héten.
2023. aug. 11. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!