Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instargam fiók korlátozása miért?

Instargam fiók korlátozása miért?

Figyelt kérdés
Reggel beléptem volna az instába és az jött fel hogy gyanús tevékenységet észleltek és nem tudok bejelentkezni a fiókomba mert egy régi telefonszámom volt megadva amit már nem tudok elérni próbáltam email címmel videós felvételt csinálni magamról de azt meg nem fogadják el. És nem tudom meddig fog tartani ez a korlátozás de addig sehogy se tudom elérni a fiókom ha bármiben tudnátok segíteni azt nagyon megköszönném

#telefonszám #korlátozás #adathalászat #Instagram fiók #Korlátozás hossza #Instagram fiók visszaszerzése
2023. aug. 10. 10:37
 1/5 anonim válasza:
0%
Én rányomok a képernyőre ahol van az alkalmazás és beadja rögtön a tartalmakat nem értem minek ki be jelentkezni. Vess magadra tanulj a hibádból. Így jártál most. Majd fél év múlva visszakapod
2023. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így. Hiába jelszóváltoztatás, sms kód kérés, nem segített. Pár nap után viszont vissza tudtam lépni és azóta is jó.
2023. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már három napja nem működik és nem tudom mikor fog visszajönni. Próbáltam már levelet is írni de arra meg válaszképp egy linket kaptam amin már mindent próbáltam semmi eredménnyel .
2023. aug. 12. 08:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"mert egy régi telefonszámom volt megadva amit már nem tudok elérni"

Ez nagy hiba volt..!

2023. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Csinálj másikat
2023. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!