Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jobban járok hogy mindig...

Jobban járok hogy mindig előfizetek Netflix-re HBO Max-ra Disney+-ra SkyShowtime-ra Scream-ra ?

Figyelt kérdés

Elég sok filmet és sorozatot láttam már Netflixen ha nem lenne Netflixem sose láttam volna őket Pl:

Black Mirror, Stranger Things, Marianne, Mise éjfélkor stb.

HBO Max-ra 1 hete fizettem elő és találtam is már egy újat sorozatot A Kiút című sorozatot.

Disney+-on sok olyan horror filmet láttam már amit már néztem Netmozin vagy letöltöttem nCore-n, SkyShowtime elég gyenge horror filmek terén.


Én úgy gondolom ha nem lenének nekem akkor ezeket sose láttam volna gondolom más meg oldás nincs mert a rendszerük mindig ajánlj újakat.

És amit meg néztem és ha tetszett akkor letöltőm nCore-n hogy mindig is meg legyen ha pl: Netflix letörli őket a szolgáltatásból.

De elég drága ez így hogy ennyire előkel fizetni a Telekomos feltöltős sim kárgyámmal.



2023. aug. 25. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha veszed a fáradságot hogy utánaolvass a kritikáknak és ajánlóknak vagy toplistáknak, akkor is találhatsz nézhető dolgot, amiért fizetni sem kell.

Mert úgy tűnik, hogy te az oldalak saját ajánlási rendszerére alapozol (ami talán ingyenes módban is elérhető, mert csak a tartalom elindításához kell előfizetés).

Ha mindenképpen fizetni akarsz, lehet gazdaságosabb egyszerre mindig csak egy szolgáltatónál egy időszakot fizetni. Akkor megnézed ami épp ott érdekel vagy aktuális, majd a következő hónapban egy másik tartalmát, és ezt cserélgeted. Előfizetni 5 vagy még több streamingre, majd utána letorrentezni ugyanazt egy érdekes dolog. Vagy nagyon sok fölösleges pénzed van; vagy nem tudod értelmesen menedzselni és mindenfelé elfolyik a csábító kínálatok és döntésképtelenség miatt.

2023. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!