Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a teendő, amikor a Googl...

Nagyipapi kérdése:

Mi a teendő, amikor a Googl fiók azt írja a fióktár megtelt ? Vásárlást ajánl, de azt én nem tudom megcsinálni. 72 éves vagyok levél, fénykép és messengerre használom. Mit kell törölni ? És hogyan ? Szakember kell ?

Figyelt kérdés
A fióktárhely megtelt

#számítógép #fióktárhely megtelt
2023. aug. 28. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Emaileket, ami főleg szemét, spam, fotókat, videókat. Utóbbiakat átmásolni valahová. Laptop, gép, pendrive.
2023. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ki kell törölni az emaileket amik már nem kellene.

Ha fényképeked is küldött/fogadott, azok sok helyet foglalnak!

Telefonról, vagy számítógépről van szó?

2023. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Számítógép, de a tablet is ezt írja.... :(
2023. aug. 28. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"számítógép, írtam a kiemelt szsavaknál !"

Ja nem láttam :)


Akkor a számítógépről lépjen be a google mail fiókba és felül van az a sor ahol a nagytó van és az hogy keresés a levelek között, ide írja be ezt: size < 10m

Ez ki fogja listázni a 10 megabájtnál nagyobb leveleket. Ezek közül ami nem kell azt törölje.

Ennyi még nem elég, a Kukából is törölni kell ezeket. A bal oldali menüben van a kuka - ha nem látszik akkor a továbbiakra kell kattintani és megjelenik. Innen is törölje a leveleket és ki idő múlva fel fog szabadulni a helyük. Láthatja is a levlé lista alján, hogy '15 GB/xx GB használatban'

2023. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!