Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit szóltok a Disney+ mostani...

Mit szóltok a Disney+ mostani olcsó, 3 hónapos akcióhoz, és utána áremelkedési tervről? megtartjátok? vagy maradtok az, Alternatívák mellett ( Torrent, satöbbi.)

Figyelt kérdés

[link]


Ezek után is megtartjátok vagy lemondjátok? vagy nincs előfizetésed, és maradtok alternatívákon?



2023. szept. 7. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Igen megtartom!
Nem, nem tartom meg!
Nincs előfizetésem, alternatívákat használok..
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen akciók amúgy is csak az új előfizetőkre szoktak vonatkozni, te a meglévőt már a jelenlegi díjszabással fizeted. Egyik sem éri meg továbbra sem.
2023. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Ennek annyi a lényege, hogy sokan simán elfelejtik, hogy le kéne mondani, aztán már egy hónapot máris behúztak.
2023. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
$3-ba nem halok bele, főleg, hogy ezernyi filmet tudok megnézni bármikor. Netflix áremelésébe sem haltam még bele.
2023. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Amikor elindult előfizettem az indulásos kedvezményes évesre aztán 1 év után lemondtam mert mindent megnéztem amit akartam.

Most lehet erre a 600 Ft-osra megint előfizetek, de aztán ha lejár a kedvezmény lemondom. 3000 Ft-ot nekem nem ér meg.

A Prime Video sokkal jobb és az csak 900 Ft.

2023. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

#1 "Egyik sem éri meg továbbra sem."

Így van, 3000-ért hozzáférsz több ezer sorozathoz vagy filmhez legálisan és nem éri meg 🤡


Rohadtul nem érdekelnek az ilyen áremelések, még mindig jobban megéri, mint megvenni mindegyiket. Én akkor is fizetném, ha havi 10000 lenne. Megnézek vagy 30 filmet egy hónapban az 100Ft/film

2023. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Amíg van ingyenes alternatíva, nem éri meg fizetni. Minél több szolgáltató és csomag van, annál kevésbé éri meg fizetni.


"Én akkor is fizetném, ha havi 10000 lenne." 🤡

2023. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Apró betűsben, ha nem mondod vissza, vonják automatikusan...
2023. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

"Amíg van ingyenes alternatíva"

A lopást normális országokban büntetik ;)

2023. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Az emberek nagyrésze többet költ cigire, mint amennyibe két havi streaming előfizetés kerül és az még káros is.. Annyira filléres, hogy nem tud érdekelni párszáz forintos emelkedés.
2023. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!