Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Adott egy AP300-as (Type:...

Adott egy AP300-as (Type: WSAP-5110-100-WWR). Mivel AP-al még nem találkoztam, ezért nem tudom hogyan lehet beüzemelni, illetve egyáltalán mindenem meg van-e hozzá, hogy működjön. Hogyan tudom konfigolni?

Figyelt kérdés
Rákötöttem a tápegységével pc-re, de nem tudtam semmi (pl.: IP cím) alapján esetleg rálépni, mint egy router felületére további beállítások elvégzése céljából. Nem találtam rajta "reset" gombot sem (se kívül se belül)

#hálózat #Access Point #hálózati eszköz #Internet szórás #Wifi szórás
2023. szept. 10. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Az AP adatlapja ( [link] ) szerint:

"Thin AP design


The AP300 requires no configuration or manual firmware maintenance. The Motorola wireless switch discovers access ports on the network

and automatically downloads all configuration parameters and firmware, greatly reducing installation, maintenance and troubleshooting costs for Layer 2 and Layer 3 deployments."

egy központi vezérlő switch végzi a konfigurálást és a firmware-kezelését - ez nem egy hagyományos, konzumer, otthoni használatú AP, hanem vállalati eszköz.

2023. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos hiányos a próbához. Ha az meg lenne, akkor megérné vele foglalkozni?
2023. szept. 10. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: Régi, 2009-es 802.11 A/B/G Wifi AP - az egyik vezérlő switch kézikönyve:

[link]

új hálózatot már nem építenék rá.

2023. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!