Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a telefonról...

Miért nem működik a telefonról a freemail?

Figyelt kérdés
Huawei telefonom időnként azt csinálja hogy a freemailt teljesen blokkolja. Azt írja hogy a keresett oldal nem működik. De néha helyre jön 1-2 hónapra aztán pár hónapig ismét nem működik. Kíváncsiságból a régi telefonommal megpróbáltam és azzal sikerült azonnal belépni. Mi lehet a baj? Lehet valamit állítani hogy folyamatosan működjön a freemail a Huawei telefonomról is? A webes felület számítógépről tökéletesen működik minden esetben. De a telefon az kínlódás.

2023. szept. 10. 22:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Mert a Freemail egy szar. Próbáld meg behúzni egy email kliensbe a telón (feltéve, ha végre már tudja a freemail).
2023. szept. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
Mert egy szar, használj normális levelezőt, pl Gmailt.
2023. szept. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Van Gmailem is. Nem ez a kérdés. Hanem az hogy a Huawei telefonomról miért nem működik a régi Samsungról meg igen?
2023. szept. 11. 05:21
 4/24 anonim ***** válasza:
Megpróbáltad felvenni egy kliensbe??
2023. szept. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
A Freemail semmilyen eszközről nem működik rendesen.
2023. szept. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Én nem tapasztaltam ilyet, pedig évek óta Huawei -t használok. Mepróbálhatod esetleg másik böngészővel. (Chrome, Firefox, Opera stb.) Email kliensel tudtommal nem megy. Nincs esetleg valami vítusírtó, vagy VPN szoftver telepítve?
2023. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nincs telepítve semmi. Egyszer működik pár hónapig. Aztán pár hónapig nem. Számítógépről mindig működik a freemail. Csak telóról szarakodik.
2023. szept. 11. 17:56
 8/24 A kérdező kommentje:
Chrome sem nyitja meg. Olyan mint ha a telefonom blokkolná valamiért.
2023. szept. 11. 17:57
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

A Freemail egy elavult, régi, lassú levelezőrendszer, semmiképpen nem ajánlott. Nem hiszem, hogy ezek mellett a biztonsagra is túl sok figyelmet fordítanának. Engedjétek el végre ezt a fostengert.

Beállítottad már egy mail kliensbe a telefonon vagy még leírod párszor hogy gépen működik…?



[link]

2023. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ott a linken hogy hogyan kell. A saját régi freemail címemmel sikerült, érdekes. Biztos én vagyok a béna.

Vegyél normális telefont és használj normális mail szolgáltatást.

2023. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!