Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbízható felhő tárhely?

Megbízható felhő tárhely?

Figyelt kérdés

Mik azok az akár ingyenes - persze ez mindig jobb - vagy akár fizetős szolgáltatások felhő tárhely esetében ahol van 50Gb-nyi hely, és megbízhatóak, tehát nem veszik el véletlen sem semmi, illetve nem kutakodnak a feltöltött dolgokban?

Mert hallottam már ilyet, hogy elvileg joguk van ehhez, hát köszönöm szépen, én csak megőrizni akarok képeket és videókat, meg esetleg pár dokumentumról készült scannelt képet, és főleg ez utóbbiakat, hát azért csak nem kéne nézegetniük.


2023. szept. 27. 06:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem fog senki kutatkodni benne.


Ha van Google fiókod, akkor a Google Drive kézenfekvő megoldás, piti összegekért lehet bővíteni a tárhelyet.


Ha Microsoft, akkor egy Microsoft 365 előfizetéssel havi 2000Ft-ért megkaphatod a teljes Office csomagot (Word, Excel, PowerPoint, stb.), plusz megdob a Microsoft 1TB OneDrive tárhellyel (szerintem ez a legjobb deal). Windows-ban is alapból része a rendszernek a OneDrive, akár szinkronizálni is tudod a mappáidat (Képek, Videók, Asztal, stb.).


Ha Apple, akkor pedig ott nincs jobb deal az iCloud-nál. Ezek közül válogass szerintem.


Mindhárom megbízható, egyikkel sem volt semmilyen problémám sem nekem, sem az ügyfeleimnek.

2023. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!