Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki ismeri a Felhő Tárhely...

Valaki ismeri a Felhő Tárhely Kft-t (www.felhotarhely. Net)? Mi a véleményetek róla, megbízható?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, de nekem drágának tűnik és nagyon sok dolog korlátozva van (adatbázis szám, csak éves fizetés, mailcímek száma etecera), és nincs egy mázsa olyan fícsör ami fejlesztéshez jól jön (svn, ssh, stb)


szerintem a web-server.hu vagy a gyumoclstarhely.hu a két legmegbízhatóbb, mindkettőnél remek a support és van ingyenes demo tárhely lehetőség.

2013. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kb annyira lehet megbízható, mint a weboldala: kiírja, hogy több száz lájkolója van, de közben a Facebookon 4 db van. Pedig vehetett volna külföldről akár több tízezeret is és azzal villoghatna:)
2013. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Polipeter ***** válasza:

Én sok év óta a Tárhelyeu ügyfele vagyok. Megnéztem ezt a Felhő Tárhely Kft-t... Valaki komolyan tudja őket venni?

Teljes Tárhelyeu replika az egész. Még a méretek, csomagok felosztása is, csak az ára más.

100% replika, ennyi

2013. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Most én is átnéztem az oldalukat, és tényleg elég sok hasonlóság van:)

A csomagok nevei és tulajdonságai is megegyeznek.

ha ilyen egyszerű lenne egy minőségi szolgáltatást elindítani, mint lenyomni a CTRL+C-t...

2013. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
úgy látom, hogy 2012-ben alakult, egyszemélyes cégként, Guti Mónika bérel egy VPS-t az ezit-től és egyszemélyes tárhelyszolgáltatással próbálja megváltani a hosting világot:) tuti megoldás...
2013. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
CTR+C CONTROL+V Forever!
2013. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Oldal alján Elérhetőségeinknél -> további adatok-> [link] (és még csak nincs is ilyen)

:D:D

2013. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Neten olvastam egy jó leírást a Felhőtárhelyről: A hazai tárhely szolgáltatók feketebáránya. +1!
2013. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én is nézegettem, de még az ügyféladmin/ügyfélkapu is szinte megegyezik:

Tárhely.Eu: [link]

Felhő Tárhely: [link]


Sőt még a tudásbázis is rengeteg hasonlóságot takar...

Azt tudtuk, hogy ctrl+c és ctrl+v világban élünk de, hogy ennyire, cég másol céget így, nagyon szégyen...

2013. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

A legjobbak a Google találati listájában elől vannak ha rákeresel a tárhely szóra!

Én ott nézelődnék, persze ha csak hobbi célra kell a tárhely, vannak ingyenes tárhelyek is...

2013. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!