Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogzan lehet a masik email...

Hogzan lehet a masik email cimemre menteni a fotokat, hogy itt mar ne foglalja a tarhelyet?

Figyelt kérdés

Már felhasználtad a tárhelyed 96%-át. Ha elfogy a tárhelyed, nem tudsz fájlokat és fotókat feltölteni, sem e-mailt küldeni és fogadni.


Ezt irje, de nem tudom, hogz kellene beallitani,van masik gmailes emailcimem is.

Koszonom.


2023. okt. 23. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon? Google fotók beállításában van "másik fiók hozzáadása". Ha azzal még nem csinálja meg, akkor valószínűleg be kell állítani elsődlegesnek, és átállni egy teljesen új profilra.

Ettől egyszerűbb, ha lemented és elrakod az összes képet biztonsági mentésként a többi mellé, és törlöd az összes képet.

A kettő közötti megoldás, hogy elkezded szelektálni a képeket, és ha pl. egymás után van 20db 10 megás szelfi is feltöltve, akkor lehet abból elég 2-t is megtartani, és rögtön felszabadítasz 80 megányi helyet. Több száz vagy ezer felesleges duplikáció vagy röptében elkapott hibás, életlen, csúnya kép amit egyszer ellőttél de ráfelejtettél mert úgyis volt elég hely, azokat most ki lehetne válogatni.

2023. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A biztonsági mentés beállításainak módosítása

Biztonsági mentés egy másik fiókba

Nyisd meg a Google Fotók alkalmazást Fotók Android-telefonon vagy -táblagépen.

Jelentkezz be a Google-fiókodba.

A jobb felső sarokban koppints a profilfotódra vagy a monogramodra.

Koppints a Fotók-beállítások Beállítások majd Biztonsági mentés elemre.

A „Fiók és tárhely” szakaszban koppints a profilfotódra vagy a monogramodra.

Válaszd ki azt a Google-fiókot, amelybe a biztonsági mentést el szeretnéd készíteni.


Ezt talaltam, megprobalom.


Ayert tettem ide,hatha masnak is hasznos lesz.

2023. okt. 23. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
A biztonsági mentés ebben az értelemben lehet csak annyi, hogy másolatként másik fiókra is szinkronizál. Viszont ha szinkronizál, akkor ugyanúgy mindkét fiókot feltöltöd a tartalommal, és ha a jelenlegiről törlöd akkor a csatolt fiókról is fogja.
2023. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor mi a megoldas?
2023. okt. 23. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Én átválogatnám a felesleges képeket, és megnézném a beállításokat, hogy kell-e a teljes méretű fénykép. Manapság a telefonok már több tíz megapixeles képeket csinálnak, miközben a közösség oldalakon még a FullHD méretet sem haladják meg a feltöltött posztok (ez 2 megapixel alatt van). A 4k felbontás 8,3 megapixel. Ha a telefonod 20-30-50 Mpx-es képeket csinál, attól csak hatalmas lesz a fájlméret és annál több helyet fog foglalni. Ezt is vissza lehet venni.

Egy másik lehetőség havi 700 forintért 100 Gigára kiterjeszteni a tárhelyet.

2023. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En a masik fiokomat szeretnem valahogy beallitani elaodlegesnek...
2023. okt. 23. 12:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kicseréled a készüléken az elsődleges fiókot, akkor eltűnik minden ami Google-höz kapcsolódik, és a másik fiók lép a helyébe. Tehát az e-mailek, fotók, címtárból a kapcsolatok, a Youtube fiókod, és minden. Mert akkor átállsz egy teljesen új fiókra.
2023. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt szeretnem,de nem tudom hogy kell..:(
2023. okt. 23. 13:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a hdd v ssd könyvtárába szoktam mozgatni total commanderrel a fileokat.

Nem email címre küldöm a fotókat ha már nem fér a hdd-re...

2023. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!