Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs tárhelyem? Mi...

Miért nincs tárhelyem? Mi foglalja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


idegesít már egy ideje hogy nem töltök le az ég világon semmit az SSD-re ami 120GB-os... 110-et ír.. és a windows 22GB-t foglal, a Program files 10, az x86 15GB-ot.. ez így 47GB.. van még pár cucc a gépen így összesen 65GB-t hely le van foglalva a gépen... viszont az SSD 110GB-os... erre meg 110.. ja már nem... 104MB helyem van.. és folyton el fogy pedig nem csinálok semmit.. elöbb is találtam valamit ami nekem már nem kellett 2GB.. le töröltem... 3 nap el telt.. megint 100MB helyem van, kicsit tisztittom úgy van 100MB.. mert amúgy 1.4MB helyem volt.... még is mi az, amitől elfogyhat a hely csak úgy magátol?????



2018. aug. 29. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Először ürítsd a kukát, hátha tele van a törölt dolgokkal. Aztán keress valamilyen tárhely elemző progit, ami megmondja, melyik mappa mennyi helyet foglal.
2018. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amit amúgy úgy hívnak, hogy Lemezkarbantartó. Szerintem felgyűltek a frissítési fájlok, amiket nem törölt a Windows. Ezeket neked kéne. Ha megnyitod a Lemezkarbantartót, akkor azon belül a "Rendszerfájlok törlése" lehetőségre. Ezek után jelölj ki minden sokat foglaló fájlt és mehet a törlés. Egy 10-20GB-os játék van a 120GB-os SSD-men plusz minden program és a rendszer, mégis van stabilan 50GB szabad helyem (Windows 10). Ez a nagyon megtelt SSD nem stimmel, nem szabadna így megtelnie normál használat mellett, tehát ha csak rendszer, programok vannak rajta max egy játékkal.
2018. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
'akkor azon belül a "Rendszerfájlok törlése" lehetőségre.' - akarom mondani, akkor azon belül klikk a "Rendszerfájlok törlése" lehetőségre.
2018. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
megint 1mb helyem van, most ezzel a módszerrel nyertem 2gb-ot.. de még mindig nem értem hova lett a sok tárhely :/
2018. aug. 29. 18:29
 5/16 A kérdező kommentje:
ja nem mégse.. nem adott 2gb.. helyette elvett 40mb-t a 80-anból amit nehezen megszereztem -.-
2018. aug. 29. 18:32
 6/16 anonim ***** válasza:
Általános problémamegoldásnak tudom javasolni, hogy akkor rakd újra a gépet. Lemented a személyes adatokat, ha annyira ragaszkodsz a jelenlegi állapothoz akkor pedig asztalról/start menüről/telepített programokról mehet egy screenshoot, hogy tudd mi volt fent, milyen volt az elrendezés stb... Nem olyan hosszú művelet ez, főleg ha Windows 10-ed van (mert még ennyit sem tudunk), utána az illesztőprogramok visszatelepítése pepecselős picit, de nem vészes.
2018. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
az lesz, csak az adobe premier pro, photoshop van fent az ssd-n .. és kb ennyiben ki is merül.. most is csak úgy 800MB eltünt..... amúgy win 10
2018. aug. 29. 18:43
 8/16 anonim ***** válasza:
Ccleanert probald ki
2018. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na sikerült megoldani?
2018. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
a WinDirStat-al kiderítettem mi foglalja nagyon a helyet.. letöröltem... 21.5 GB hely... azt mondja most van 14.8... és még mindig nem töltöttem le semmit.. hihetetlen.... majd újra telepítem.. ha akkor csak úgy foglalni fogja a semmi a helyet.. akkor vissza váltok windows xp-re win 10 ről basszus már ;D
2018. szept. 1. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!