Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működik az nCore?

Hogyan működik az nCore?

Figyelt kérdés

Ha letöltök valamit, mennyi időm van vissza seed-elni, illetve azt ha egyszer vissza seed-eltem, akkor akár törölni is lehet?


A seed folyamatban van a háttérben is?

Ha mondjuk egy kikapcsolás után visszakapcsolom a gépet? Vagy el kell indítani?



2023. okt. 31. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Wikiben olvashatsz róla. Csak azt tudnánk írni...
2023. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Vagy 1-es arányig visszatöltöd vagy pedig 2-6 hét alatt 48 órát seedben tartod a torrentet. Ha eltűnik az aktivitás menüből (ahol látod, hogy még hány óra van vissza), akkor akár törölheted is.


A torrent kliensedben be lehet állítani, hogy elinduljon a gép bekapcsolásával vagy pedig hogy te kapcsold be manuálisan. Tehát attól függően fut a háttérben a seed, hogy melyiket választod.

2023. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

És ha a seed-nél minden nulla?

Tehát seed-ek Peer-ek letöltési, feltöltési sebesség? Várható befejezés: végtele.

Már kényszerítettem a folytatásra, de úgy is 0. Olyankor nem kell visszatölteni? Mert az az aktivitásban nem jelenik meg, csak egy 18gb-os film, ami kbit-os nagyságrendel lassan tölt, de így is végtelen a várható befejezés. Arány: 0,02

2023. okt. 31. 20:52
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
A 48 óra a lényeg, nem az arány.
2023. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Én is csak Wiki-t tudom ajánlani, mert eredeti kérdésedre, majd #3-as kérdésedre is ott a válasz.
2023. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha nincs az aktivitás menüben, akkor nem kell. Lehet, hogy törölték a torrentet az oldalról, mert nem volt megfelelő a feltöltés, és így olyan, mintha nem is lenne (mert végülis nincs is xd). De ha jól tudom, a legkisebb ranggal (felhasználó) is havi 5 hit'n run megengedett, szóval 5 torrentet "nem kell" visszaseedelni.


Amúgy a letöltés is beletartozik a 48 órába, szóval ha pl egy filmet 6 óra alatt töltesz le, akkor a 48 órából máris lejön 6.

2023. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
2023. nov. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 ez igaz, de épp elég szar ez a rendszer ahhoz képest ami régen-régen volt, szerintem nem kéne promotálni a hitnrunolást.

Régen, nem is tudom már hány éve, sok - minél régebbi volt egy torrent annál nagyobb szorzót adott a feltöltésre, és gyakorlatilag kivétel nélkül mindent seedeltek annyian, hogy pillanatok alatt le lehessen kapni, amióta a 48 órás seed kötelezettség van meg nagyon sokszor előfordul, hogy egy régi torrentet 1, esetleg 2 ember seedel, és nyilván ők is csak időszakosan, és órákig el sem indul a torrent, aztán ha szerencséd van normális sebességgel jön.

2023. nov. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem akarok értetlenkedni, de nem szeretném ha tiltást kapnék.


Most letöltöttem 3 dolgot, a qBittorrent szerint áll a seed mióta letöltöttem, már kényszerítettem is. Az aktivitás fül alatt ez látszik:

[link]


[link]


Most így jó minden vagy valamit kell csináljak?

Tényleg bocsi, hogy ilyen ertetlen vagyok...

2023. nov. 2. 09:11
 10/15 anonim ***** válasza:

Jónak tűnik. Így kell hagynod 48 óráig vagy amíg az arány 1 nem lesz.

Az oldalon az Aktivitásban látod, hogy mennyi idő van még hátra.


Amint látod az első torrentnél már valamennyit visszatöltöttél (0.08 arány).

A Seedek a feltöltők, a Peerek a letöltők. Ha sok a feltöltő és/vagy kevés a letöltő, akkor nehéz arányt csinálni, főleg ha lassú az interneted.

2023. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!