Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működik az nCore?

Hogyan működik az nCore?

Figyelt kérdés

Ha letöltök valamit, mennyi időm van vissza seed-elni, illetve azt ha egyszer vissza seed-eltem, akkor akár törölni is lehet?


A seed folyamatban van a háttérben is?

Ha mondjuk egy kikapcsolás után visszakapcsolom a gépet? Vagy el kell indítani?



2023. okt. 31. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem kell kényszeríteni.

Qbitet beállítod, hogy induljon a rendszerrel (ha akarod), aztán az aktivitás fülön majd eltűnnek a torrentek, csökken az óraszám (nem azonnal látható).

A feltöltés attól függ, hova rangsorol a kliens, illetve hányan töltenek fel milyen feltöltési sávszélességgel.

2023. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen hülyék használják az Ncoret.
2023. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12/12!

kérdezem. hogy te egyből tudtál mindent? Te úgy születtél, hogy már rögtön tudtad, hogy hogyan működik a torrentezés?

Elképesztő!

Nekem ez nem jött össze, nagyon sajnálom.

Azért kérdeztem itt mert, gondoltam azért vannak nálam tapasztaltabbak is a témában és egy pár mondatban felvilágosítanak, így már én is tudom, hogy mi a helyzet.

Mindenesetre a te hozzászólásod volt a leg mérvadóbb az összesközül.



A többieknek köszönöm a segítséget.

2023. nov. 18. 09:12
 14/15 anonim ***** válasza:

""""Most letöltöttem 3 dolgot, a qBittorrent szerint áll a seed mióta letöltöttem, már kényszerítettem is. Az aktivitás fül alatt ez látszik:

" [link]

[link]


A két linkelt képből nem látok semmit. De nem is annyira fontos, így is leírhatok néhány dolgot. (ezekre magadtól is rátalálsz a Wiki olvasgatásakor vagy az oldal használatakor)


A gép ki/be kapcsolása után csak azok az alkalmazások indulnak automatikusan amik engedélyezve vannak.

Feltételezhetően a qBitt neked nincs engedélyezve ezért rá kell klikkelned az ikonjára a "port" nyitás ekkor történik meg, és a seed idejének számítása is ilyenkor indul vagy-- folytatódik.


"Már kényszerítettem a folytatásra"

Nincs szükség a "folytatás kényszerítésére" ha a qBitt jól van beállítva.

Alapból 3 torrentet engedélyez, de be lehet állítani hogy mindet automatikusan kezelje.

Azt ennek a segítségével tudod beállítani:

[link]


Minden letöltött torrentet 48 óráig kell seedben tartani (összesen). Hogy melyik torrentről járt le a seed kötelezettség a "Aktivitásra" klikkelve győződhetsz meg. (ha már ott nem szerepel a torrent törölheted a qBittből.


Van hogy elakad a torrent idejének számítása, ez legtöbbször azért van mert a Trackerek frissítés alatt vannak. Ilyenkor lépj ki a qBittből és lépj vissza. A probléma legtöbbször így megoldódik.

A gyorsítótár (cache) törlése/ürítése is megoldást jelenthet, ilyenkor a gépet is indítsd újra.


Egyébként a Wiki szerintem tökéletesen érthetően leír mindent- minden témában is.

Ha így sem boldogulnál a Helpdesk és a Staff is a rendelkezésedre áll.

Helpdesk (hitrun-nal és aktivitással kapcsolatos kérdések) vagy--

Helpdesk (egyéb kérdések)

Mindent elmagyaráznak , lehet hogy nem azonnal de válaszolni fognak a kérdésedre csak a megfelelő kategóriát válaszd.

Van fórum is ahol tájékozódhatsz, nem harapják le a fejed, bár van néhány nagyokos, de a legtöbben segítőkészek.

Jó torrentezést.

2023. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2023. nov. 18. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!