Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy működik az eladás marketp...

Hogy működik az eladás marketplacen?

Figyelt kérdés
Mèg sose raktam fel semmit, mert eddig nem kellett mit eladni, de most szeretnèk eladni egy tárgyat. Viszont hallottam sok a csaló. Viszont ha valaki messze lakik ès kell hozzá futár, akkor ez hogy működik? Mikor fizet ès hogyan a vevő? Ki intèzi a futárt?

2023. nov. 1. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki messze lakik az fizet előreutalással és állja a postaköltséget is, te pedig feladod. Kb minden más opció az csalás.
2023. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De sokan pont emiatt buktak, hogy előre utaltak, ès nem kapták meg az árut. Az èn esetemben mivel èn vagyok az eladó, nem szívesen adom másnak a számlaszámot. Így lehetne utánvèttellel?
2023. nov. 1. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azon meg te fogsz bukni ha elküldöd unatkozó hülyegyerekek megrendelik magukhoz majd nem veszik át. A legtisztább az, ha csak személyes átvétellel hirdeted és nincsenek problémák.
2023. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"nem szívesen adom másnak a számlaszámot"


Akkor tartsd titokban, sőt, ne is akarj eladni semmit sem, de még a neted is köttesd ki...



Szög egyszerű dolgokat képesek vagytok halálosan túlbonyolítani, de szerintem igazából ti sem tudjátok, hogy miért.


Megadod neki a számlaszámod, ha vállalja az utalást, ha nem, akkor utánvéttel küldöd, ennyi.

Neked ebben maximum a postaköltség a rizikó, neki meg a termék teljes ára+a posta.

2023. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!