Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megosztanád az interneted egy...

Megosztanád az interneted egy idegennel, ha segítséget kér?

Figyelt kérdés

Ma a plázában megosztottam a neten egy külföldi fekete fickóval, mert nem ment a pláza wifije és egymás után álltunk a sorban - megkérdezte nekem megy-e a Wi-fi, mondtam hogy nem és akkor mondta hogy nagyon kellene neki net és meg tudnám-e osztani. Jól öltözött volt, angolul beszélt, de ahogy megkapta a netet egyből arab betűs whatsapp üzenetek jöttek neki.

A barátom szerint hülye vagyok, lehet adathalász vagy terrorista aki a netemet használta és elvisz a TEK.



2023. nov. 10. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Gratulálok! Hát én tuti nem osztanám meg. Ezzel nagyon kell vigyázni. Majd tényleg elvisz a TEK és majd kapsz pár évet.
2023. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha megnézik elvileg az eszközt is le tudják nyomozni amin böngészett, nem?
2023. nov. 10. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy nem osztottam volna meg. Ha annyira kell neki, akkor fizessen elő.

Viszont nem hiszem, hogy problémád lesz ebből.

2023. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Oké, attól, mert megosztottad a netedet, még nem leszel bármivel gyanúsítható, nem fognak rád varrni sem gyilkosságot, sem terrorizmust (ha ez így működne, a vendégek számára free wifit biztosító üzletek, kocsmák, éttermek, szállodák, intézmények vezetőinek negyede már sitten lenne), meg persze attól, hogy valaki arabul ír, még nem lesz terrorista, de ettől függetlenül semmiképp nem ajánlott vadidegeneknek wifit osztogatni, és bár rádvarrni nem fogják az esetleges bűncselekményt, de az sem az álmok netovábbja, amikor vallomást kell tenned a nyomozóknak, meg amikor fél éven át bíróságra kell járnod tanúskodni. 99,9%, hogy most ebből semmi bajod nem lesz, de én azért azt mondom, sosem árt az óvatosság.
2023. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Lehet, én nem osztottam volna meg a netem egy idegennel, az adathalászattól félve, de az is simán benne van a pakliban, hogy tényleg csak valami fontos dolog miatt kellett neki a net. Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, bár a mai világban tény, hogy nem árt az óvatosság.
2023. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy megemlítetted, hogy jól öltözött volt
jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Attól mert valaki arab nem jelenti, azt,hogy terrorista.
jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Ezt nem állította senki, de benne van a pakliban.
jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!