Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Vodafone nem tudja biztosíta...

A Vodafone nem tudja biztosítani a feltételeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy van még 1év hűségidőm a vodafonnál de viszont akár merre megyek szinte sehol sincs térerő vagy a lehető legkisebb és telefonálni nem lehet vagy nagyon rosszul internet kapcsolat meg főleg nincsen.jeleztem nekik és csak lerázó dumát nyomták ilyenkor mi a teendő? Elfelejtettem írni hogy korlátlan net és hívásom lenne 17-18ezres telefon csomag.

nov. 17. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
És hol van ez a bárhol? Mert én eddig bárhova mentem mindig szinte tökéletes volt a jel, egyedül vonatozás közben akadozik akár keletre, akár nyugatra indulok.
nov. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Itt az Isten hàta mögött ahol jelenleg vagyok fullos 2G/4G szolgàltatàs van. Meg nagyjàból bàrhol ahova megyek. Nem lehet, hogy nálad van a hiba?
nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért a Vodafone lefedettsége eléggé jó:

[link]

ezt független mérések is alátámasztják:

[link]


Persze ezek átlagolt értékek.


Ha kinn élsz egy Isten háta mögötti tanyán, vagy egy erdő közepén, esetleg hegyes-völgyes vidéken, akkor nem lesz jó vételed szükséged lehet egy irányított antennára, amit a legközelebbi "fogható" adótoronyra fordítasz.


Ha egy olyan házban laksz, aminek a falazata (vasbeton) vagy szigetelése (a szigetelést tartó fémháló) elektromágneses szempontból jól árnyékol, akkor megint csak nem lesz jó vételed.


Vagy az is lehet, hogy rossz a készüléked (más telefonnal próbáltad már a Vodafone hálózatát?).


És mindezek nem (csak) a Vodafone-on múlnak - a fizikát nem lehet felülírni.

nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Régen akkor miért működött tökéletesen?és miért van az hogy akivel beszélek annak senkinek sem működik?egyébként 90%ban Bács-Kiskun vármegyében használnám ha tudnám
nov. 17. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meghibásodott a készüléked.
nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ott nàlad lesz a hiba. Ha régen ugyan ott hasznàltad és most nem jó. "Régen" mielőtt le nem kapcsoltàk a 3G-t addig rosszabb volt a lefedettség (4G). Sok 4G cellàt kapcsoltak be a 3G helyén.

Azóta brutálisan jó lett. Elötte sem volt vészes, de azóta kimondottan jó. (Nógràd megye)


Néz rà a hàlózati módokra (Automatikus/4G preferált) vagy valami hasonló.

Ha ott nem talàlsz megoldást próbáljad másik készülékkel.

nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vélhetően nem 4G képes a készüléked. Milyen típus?
nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!