Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ma Görögországba utazok....

Ma Görögországba utazok. Milyen feltételekkel tudok telefonálni?

Figyelt kérdés
Vodafone korlátlan flotta előfizetésem van. Szükséges a Világ napijegy, vagy mint uniós tagországban ott is a hazai feltételekkel telefonálok és használom az adatkeretem?

2022. jún. 17. 06:32
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Fel kell legyen töltve a telefonod, meg térerő is kell.
2022. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Uniós országban itthoni feltételekkel használható telefon hanghívásokra. Nem tudom mi van a szerződésedben, de nekem például az utolsó három havi itthoni perceim átlagát tudom ingyen beszélni.
2022. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Te írtál alá egy szerződést, és mink mondjuk meg, hogy mi van azon a papiroson?
2022. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1

Meg nem árt ha van telefonod vagy apród a fülkéhez.

2022. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Minek telefonálgatsz,menj fürdeni,napozni...
2022. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Jó kérdés. Görögországban a strandon még eszembe nem jutott telefonálgatni.
2022. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
90%
A telefonodon belül az adatbarangolást kapcsold be, de ha nem repülővel mész, hanem busszal, akkor a köztes nem EU országban tartsd kikapcsolva, mert ott 2.500.000,-Ft/1GB az ár. Tehát ha a fenti beállítást megcsináltad, akkor a telefonod nem fogja korlátozni a szándékodat. Az is jó kérdés, hogy ha felhívod a szolgáltatódat, hogy a roaming/EU Roaming biztosan be van-e kapcsolva Nálad, hátha egyszer letiltottad, vagy önvédelemből tiltották Neked és mondták, csak Te azóta elfelejtetted, vagy nem foglalkoztál vele. Egyébként nem a szolgáltatód jófejségétől függ, hogy tudod-e használni Görögországban, hanem az EU szabályozástól. Tehát a telefonod pont úgy fog működni, mint Magyarországon, tehát ha magyar számokat hívsz, akkor annyiért számláznak, mint otthon, ha külföldit, akkor annyiért számláznak, mintha otthon lennél. Jó pihenést! Kalispera!
2022. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ja, 7/7 folyt: Az otthoni adatod csak egy bizonyos részét tudod majd kint használni, mert bár Neked ingyen van, de a szolgáltatónak a görögök a nagyker árakat küldik ezerrel minden mozdulatod után.
2022. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utolsó! Közben már ide értünk és jött az SMS a határon, hogy az otthoni feltételekkel tudom használni. 🙂
2022. jún. 19. 05:44
 10/10 anonim válasza:
EU-n belüli az ország, tehát ugyan úgy mint itthon. :)
2022. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!