Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ingyenes, könnyen kezelhető...

Ingyenes, könnyen kezelhető és megbízható e-mail szolgáltató, ami nem Google, Yahoo és Freemail?

Figyelt kérdés

nov. 17. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt közgazdasági alapvetés: nincs ingyenebéd.

Ha valami ingyen van, akkor valahol, valaki, valamivel fizet.

Például a GMail esetén az adataiddal fizetsz (elvileg abból generálják a számodra generált reklámokat), a Freemail esetén az oldalhoz illetve a levelekhez csatolt reklámokból tartják el magukat.


A könnyen kezelhetőség meg egyéni preferencia.


Mert emlegethetnék olyan ingyenes, európai, adatvédelemre elvileg jobban ügyelő alternatívákat, mint például:

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

de hogy neked mennyire tetszik, az már egyéni preferencia.

nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
A [link] is jó.
nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Egyes írt pár alternatívát amiből a proton mailt emelném ki. Én ezt használom. Svájci székhelyű cég, úgyhogy már alapból jobban viszonyulok hozzá. Svájcban elég komolyan veszik a titoktartást. Nem tudom az előző hozzászólók miért lettek lepontozva. Valami troll tévedhetett ide akinek halvány lila gőze nincs a témáról
nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Outlook
nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 scamdemic ***** válasza:
100%
Én is idetévedtem, és felpontoztam az első két választ. Nekem is van protonmail-es címem, elégedett vagyok vele.
nov. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!