Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan Ai chat ami jobb a...

Van olyan Ai chat ami jobb a chatgpt-nél, és ingyenesen használható?

Figyelt kérdés
Régóta használom a chatgpt-t akkor ha beszélgetni akarok, vagy csak unatkozom, vagy egy komolyabb téma iránt érdeklődöm, a problémám az, hogy sokszor a válaszok semmitmondó hülyeségek, amik helytelenek is sok esetben, és félrevezető. Ezt szeretném kiküszöbölni, egy olyan ai chat oldallal, ami megbízható válaszokat generál, és ingyenes! Nem okoz gondot ha regisztrálni kell, nagyon örülnék ha tudnátok segíteni!

2023. dec. 3. 19:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egyik sem hibátlan.
2023. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1 Tudom, hogy egyik sem hibátlan? De azért csak van jobb mint a ChatGPT 5 válaszból 3 tuti rossz.
2023. dec. 3. 20:13
 3/21 anonim ***** válasza:
Nincsen egyelőre. Az, hogy sokszor hülyeségeket mond, az abból adódik, hogy ezek nagy nyelvi modellek, nem klasszikus értelemben vett intelligenciák.
2023. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Biztosan van, nagyon-nagyon sok van már a piacon a ChatGPT (körülbelül) februári berobbanása óta.
2023. dec. 3. 21:19
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha lenne, arról beszélne mindenki, nem a chatGPT ről. Amiket mellette bemutattak, az mind kb a vicc kategoria.
2023. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#5 BingAI is? Arról sok jót mondanak mégsem válaszol az értelmes kérdéseim felére...
2023. dec. 3. 21:23
 7/21 anonim ***** válasza:
A működési elve a kettőnek ugyan az lényegében. A bing eléri a netet, de erre a chatGPT 4 es is képes. Szóval jobbnak nem mondanám.
2023. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

"BingAI is?"


Az is az openai gpt modelljét használja...

2023. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Bing AI is rosszabb, mint a ChatGPT. Hiába épül mostmár GPT-4-re, a modellre épülő rendszerben vannak hibák. Egyrészt ugye sok kérdésre nem válaszol értelmesen, előfordul, hogy nem is a kérdésre válaszol, másrészt gyorsítótárazik. Vagyis számára hasonló értelmű kérdésre ugyanazt a választ fogja visszaadni azonos beszélgetésben. Elég gyakori, hogy "beragad a lemez" és csak ugyanazt ismételgeti. Harmadrészt ami nekem nagyon hiányzik az a válaszok újragenerálása. Mind a ChatGPT, mint a Google Bard lehetővé teszi a Bing AI-nál, meg az van, amit kaptál, onnantól akár jó volt, akár nem, arra meg a beszélgetés, amit az AI válaszol. Továbbá nekem nagyon nem tetszik, hogy le tudja tiltani a beszélgetést. Biztosan megvolt rá az oka a Microsoft-nak, hogy beépítette a rendszerbe, de időnként az AI "nem szeretné tovább folytatni a beszélgetést". Olyan is volt már, hogy feltettem egy kérdést, másra válaszolt, én jeleztem és már a második válaszban "sajnálom, úgy látom, hogy nem tudok segíteni, így nem szeretném folytatni a beszélgetést..." és egyszerűen letiltotta a rendszer a chat-et.

Egyébként a nyelvi modellek általános "hibája", hogy nem értelmezik a bemenetet, hanem a szavakra reflektálnak. Ezért tanítják már a prompt engineer-inget, mert a mai modelleknél ennyire függ a bemenettől a kapott válasz.

2023. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ezeknek nem az a céljuk hogy releváns választ adjanak a kérdésedre, nem az ismeretterjesztés a cél. Ha a rendelkezésére alló információkból képes ember által is érthető szöveget generálni, de nem tud pl. gondolkodni.
2023. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!