Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekomnál, vagy bármelyik...

Telekomnál, vagy bármelyik másik mobilszolgáltatónál van-e olyan opció, hogy lassabb, de korlátlan mobilnet olcsóbban?

Figyelt kérdés
A Telekomnál havi 10 ezer a korlátlan mobilnet, ami nekem (minimálbér részmunkaidőben...) nem igazán elfogadható ár. Jó lenne, ha lenne valami olyan opció, hogy korlátlan net ugyan, de lassabb, tehát csak a sebesség korlátozott, az adatmennyiség nem, de cserébe olcsóbb. Ilyet lehet valahogy? Telekom DOMINO-s vagyok, de a Vodafone és a Yettel is érdekelne, hogy van-e náluk ilyen lehetőség. Az se baj, ha csak 2G GPRS/EDGE sebességű (sajnos a 3G megszűnt...), tudom, hogy a 2G nagyon lassú, de az alacsonyabb árért megfelelne.

dec. 8. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Vodafone Mobilnet XXL: 4990 ft havonta. Letöltés maximum 100 Mbit, feltöltés 20 Mbit. 12 hónapos hűségszerződés kell.


Viszont a Vodafone erre a csomagra alkalmazza a Dinamikus szolgáltatásminőség-szabályozást, ami azt jelenti, hogy ha leterhelt a hálózatuk, akkor ezen az előfizetésen lassabb lesz a sebesség, mint azoknál, akik többet fizetnek a korlátlan netért (pl. RED-esek).

dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"tudom, hogy a 2G nagyon lassú, de az alacsonyabb árért megfelelne."


Nem, nem felelne meg, mert konkrétan a semmire fizetnéd ki azt az alacsonyabb árat. A 2G már abszolút alkalmatlan internetezésre.

Amúgy a már említett Vodafone Mobilnet XXL a legolcsóbb publikus, bárhol használható mobilnet csomag, de az fontos, hogy ez csak adatelőfizetés, telefonálni egyáltalán nem tudsz vele.

dec. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogyha dual SIM-es a telefonom, akkor megoldható, hogy a Telekomosat hívásra/SMS-re használjam, a Vodafone-osat pedig netezésre? Ehhez be kell állítani valamit a telefonon? Vagy érdemesebb inkább másik eszközbe (pl. hordozható hotspot) tenni a Vodás SIM-et és WiFivel rákapcsolódni? Egyébként ez a Vodafone Mobilnet XXL megfelelőnek tűnik.
dec. 13. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Telekom optikai kábeles hálózata van. 1000a-es, 8400 ft, vezetékes telefon, internet és wifi, tévé. Hoztak kábelt, routert, modemet. Nincsen vele semmi baj, de a Vodafone mindig leáll a környéken. És ha bejelentik, két nap, mire kijönnek.
dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mintha régebben lett volna olyan hogy a mobilnet kereted ha elfogyott, utána korlátlan mennyiséget internetezhetsz max 30kbps sebességgel. De nem tudom van-e még ilyen.
dec. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hordozható mobilinternet - Mobilnet XXL - Vodafone


[link]


A belépő szintű Digitális Jólét Alapcsomag havonta 5 GB adatforgalmat tesz lehetővé 1990 forint ellenében, míg az új Mobilnet XXL 4990 forint havi díjért kínál korlátlanságot.

dec. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3 Persze, ezt be lehet állítani.
dec. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!