Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Reseteltem a routert viszont...

Reseteltem a routert viszont most nem tudok belépni a tp link oldalára hogy újra beállítsam?

Figyelt kérdés

dec. 12. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szükséges információk a router alján vannak.
dec. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 P.O.C. ***** válasza:
dec. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azt írja, hogy a webhely nem elérhető
dec. 13. 23:44
 4/10 A kérdező kommentje:
ha a "tplinkwifi.net" címet írom be akkor is csak tölt, tölt aztán bedobja hogy "a webhely nem elérhető" de hát akkor hogy tudom újra beállítani ha sehogy se enged a router menüjébe?
dec. 14. 00:02
 5/10 A kérdező kommentje:
más böngészővel is próbáltam + töröltem a böngészési előzményeket
dec. 14. 00:22
 6/10 anonim ***** válasza:

192.168.1.1

Vagy

192.168.0.1

Esetleg

192.168.8.1

Lásd a router alján

dec. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem jó
dec. 15. 00:18
 8/10 A kérdező kommentje:
mit lehetne neki még csinálni?
dec. 15. 00:41
 9/10 P.O.C. ***** válasza:

Vegyük sorjába:

- Vezetékesen kösd össze a routert azzal a számítógéppel, amivel be akarod állítani. Tehát PC LAN kártya valamint a router egyik LAN portja.

(Feltételezem hogy a LAN kártya működik, és DHCP kliens módba van -ami az alapbeállítása)


- Mi a router alapértelmezett IP címe? Mi itt csak tippelni tudunk. Jó esetben tényleg fel van tüntetve az alján. De menj biztosra és nézd meg. Így legalább azt is meg fogod tudni, hogy tényleg kiépült-e a kapcsolat a PC és a router között.

Ehhez hívd elő a parancssor ablakot. Megtalálod a start menüben, vagy hívd elő a futtatás ablakot (Microsoft gomb + R) ott írd be: cmd

A parancssor ablakba ír be: ipconfig

Enter nyomás után az alapértelmezett átjáró lesz a router IP címe.


- A teljes webcímet írd be! Magyarul: http://ip cím vagy https://ip cím különben bizonyos böngészők félreértelmezhetik, és azt hihetik hogy csak rá akarsz keresni.

dec. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megoldódott köszönöm
dec. 22. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!