Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik az instagramom?

Miért nem működik az instagramom?

Figyelt kérdés
Lassan már egy éve volt szerintem hogy feltörték elvileg, jelszót változtattam kizártam, azzal nem volt gond csak csomó fiókot bekövetett amit győztem kivenni és azóta ha én bárkit bekövetek akkor ha frissítek nálam a számláló nem frissül hanem visszaugrik ahol volt és a számok csak napokkal később állnak be újra. Ezen kívül azóta bármilyen hasonló posztot kirakok mint korábban is, alig érkezik rá reakció, nem tudom látják e vagy van e összefüggés, előtte érkezett néha 30-40 like is aztán mostanában jó ha 5-6. Nem tudom hogy ezek a bugok amiatt alakultak ki, vagy most már örökre így maradnak?

dec. 18. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Bug
dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez a bug ennek köszönhető vagy ez nem fog sosem helyreállni sem? Nem szívesen csinálnék új profilt
dec. 19. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Kifogják javítani lehet...
dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem mert már jó ideje ilyenek vannak
dec. 19. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!