Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore karácsonyi kvízt megfejt...

NCore karácsonyi kvízt megfejtette valaki?

Figyelt kérdés

dec. 22. 07:24
1 2 3 4
 21/38 david3 ***** válasza:
52%
A 4. kérdést levezetné valaki? Előre is köszönöm.
ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:

Itt max mínuszt kapsz levezetést aligha. Miért? Mert egy valaki megoldja, a többi másolja, a maradék agyatlan majom meg csak a megoldást akarja.


Persze nem jut el az agyukig, hogy így levezetés nélkül bárki beírhat nekik egy random számot. De mit is várhatnánk a csalóktól?


Nem én mondtam, hanem az nCore admin:


[link]


Ha valakit érdekel a megoldás annak ott a torrentek.org:


[link]


A többi gyépés meg válasszon az alábbi számok közül: 455, 8666, 9444!

ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
68%

22-es ahelyett hogy ideböffentetted a marhaságod beírhattad volna a választ nem egy olyan oldalt amihez regisztrálni kell.

Egyébként már leírták itt a helyes választ elég lett volna annyit írnod hogy már megtalálható itt.Gyűlölöm az ilyen megmondó embereket akik csak azért kommentelnek bárhová, hogy okosnak higgyék magukat.Egy pö.cs vagy.Ennyi.

ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
24%

Érdekes. Te nem veszed a fáradságot, hogy regisztrálj, de tőlem elvárnád.


Hát pont erről beszéltem. Mindent csináljanak meg helyettetek ti meg nagy kegyesen bekülditek a választ.


Én is imádom az olyanokat akik a puszta létezésükkel igazolják minden sorom.


Vannak akik szeretik tudni a miérteket.


De ha neked a tányérodba sza.nak és azt mondják edd meg, akkor megteszed.


Miért? Mert nincs annyi eszed, hogy feltedd a megfelelő kérdéseket.


Ennek az egésznek az lesz a vége, hogy beszüntetik a kvízeket, mert az emberek már ahhoz is hülyék, hogy egy keresztrejtvényt egyedül kitöltsenek.


Szóval inkább vagyok egy pö.cs, mint egy tudatlan ostoba barom mint az előttem szóló.

ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Ráírtam a matek tanáromra és még ő sem tudja egyelőre a 4. kérdésre a választ.
ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer próbáltam becsületesen megoldani, amikor a covid alatt egy értelmes magyar szót kellett kirakni a betűkből. Nem sikerült, mert egy olyan elvont kifejezésre gondoltak, amire utólag a google is csak 12 találatot dobott ki. Azóta nem pazarlom rá az időm csak a megoldást lopom :)
ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
27%
Tudatlan te vagy pö.cs, én írtam hogy megoldottam én csak segítek annak aki kérte nem tépem a szám mint te, baromságokat zagyválsz de segíteni nem segitettél minek is vagy akkor itt?
ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Montenegro1 válasza:
100%
879
ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

879 a megfejtés . Nem kell sehova felregisztrálni.

A két ismerősöm újra átszámolta. A levezetés A4-es lapon másfél oldal.

Nem kínlódok a bepötyögésével , ráadásul lényegtelen mer aki nem jártas a témában az azt sem fogja tudni melyik matematikai jelölés mit jelet.

Képküldést nem használok.

Garantáltan 879 a megfejtés.

ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
34%
Csak az okostojás akarta itt osztani az észt,mert zavarja a csiga arcát, hogy itt megbeszéljük és elmondjuk a megoldást.És a jó válasz tényleg a 879.Hamarosan jön a második forduló ugyan így fejtsük majd meg és osszuk meg, hogy a csigaarcot megüsse a guta. :)
ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!