Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért függesztették fel a...

Miért függesztették fel a Facebook Marketplace-fiókomat illetve mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ma reggel, amikor beléptem a Facebook-ra, az alábbi értesítés fogadott.

„Megszüntettük a Marketplace-hozzáférésedet! További információ:”


„A Marketplace nem érhető el a számodra.

Ezt az üzenetet abban az esetben láthatod, ha még csak nemrég csatlakoztál a Facebookhoz, ha a Marketplace még nem indult el az országodban, vagy ha a fiókod nem felel meg az előfeltételeknek. Kérjük, további információért keresd fel a Súgóközpontot.„


2019 óta vagyok Facebook-tag, mint magánszemély voltam fenn a facebokon, s havonta max. 20, azaz amennyi hirdetést lehetett, töltöttem fel. Decemberben eddig egyet sem töltöttem fel.


Kb. 35 dvd/blu-ray, 4 Atari 2600-as játék, a képregényeim valamint a használt általános- és középiskolai könyveim/munkafüzeteim lettek feltöltve eladásra.

Mindig úgy fotóztam, hogy semmi mell, fenék, explicit-tartalom ne látszódjon, ha volt is ilyen a könyvekben, képregényekben.

Azért nem is értem a dolgot, mert már alapból, amikor feltöltöttem a cuccaim, akkor ellenőrizte a rendszer őket, s volt olyan, amit olyan blőd indokkal utasított vissza, hogy a „Gyógyszerek kereskedelmére vonatkozó szabályokat sértettem meg, ezért nem kerül jóváhagyásra a hirdetés, de ha ellenvetésem van, akkor jelezzem, s újra ellenőrzik a hirdetést!”.


Nos, mivel gyógyszert soha a büdös életben nem töltöttem fel, és köze nem volt egyik termékemhez hozzá, mindig ellenőrzést kértem, s jóvá is hagyták a hirdetéseimet.


„Ha problémába ütközöl a Facebook Marketplace elérésére tett kísérlet esetén, javasoljuk az alábbi lehetséges megoldások kipróbálását.

Elsőként bizonyosodj meg arról, hogy megfelelsz a Facebook Marketplace használatára vonatkozó követelményeknek.

Ellenőrizd, hogy ezt a Marketplace-hivatkozást tudod-e használni.

Ha nem tudsz hozzáférni a hivatkozás célhelyéhez, próbáld meg elérni a Marketplace felületét a Facebook alkalmazásod menüjéből.„


Kép linkje:

[link]


Nyilván nem tudom elérni….

És akkor feldob nekem olyan dolgot, hogy olvassam el a Kereskedelmi szabályzatot meg a közösségi alapelveket, meg hogyan lehet feladni, módosítani, törölni a hirdetéseket.


De semmi olyan konkrét dolog nincs, hogy a Marketplace-fiók helyreállítása…

Nem is látok olyat, hogy hol lehetne a döntés ellen fellebbezni, ellenőrzést kérni stb.

Mit lehet ilyenkor tenni?



Megjegyezném, mindenki, akinek eddig kellett valami tőlem, a hobbi-foglalókat leszámítva, elküldtem, amit kért, soha nem vertem át senkit.

Leírtam a pontos állapotot, képekkel gazdagon illusztrálva azt stb.

Viszont kb. így most olyan 200 termékem, ami fel lett töltve ment a lecsóba...ami nem kevés idő volt, mire feltettem őket.

Meg nekem sem mindegy, mert néha-néha csak eladtam valamit ott...



Hova tudok fordulni, mit tudok tenni?

A Facebook-fiókom továbbra is elérhető, az nincs korlátozva...tehát e miatt most nem csinálnék egy új profilt…



dec. 22. 09:42
1 2 3
 21/21 Bubachangh válasza:
Engem is 3 napja tiltott ki, pedig egyetlen hirdetésem sem volt. Írtam vagy 4 levelet azóta, de még csak nem is válaszolnak. Amit legutoljára hirdettem egy fejhallgató volt, de már azt is töröltem. Szerintem erre csak az a megoldás, hogy csinálunk egy másik profilt.
máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!