Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook ismerőseim valahogy...

A Facebook ismerőseim valahogy tudomást szerezhetnek arról, hogy "korlátozott ismerős" státuszba raktam őket?

Figyelt kérdés

Az összes ismerősömmel ezt tettem, mert nem akarom, hogy lássák milyen nyilvános facebook csoportba posztolgatok.

Viszont tartok attól, hogy valahogy rájönnek. Főnököt is munkatársakat szintén. Amúgy szökőévente egyszer ha rakok ki posztot, inkább lájloklni meg kommentelni szoktam olykor hírekhez, de utóbbi időben azt is próbálom hanyagolni.



jan. 13. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fog rájönni, és ha mégis, akkor mi van?
jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor kirúgnak vagy kiközösítenek munkahelyen.
jan. 13. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Nem használom FB-t", "néha belépek" mondd ezt.
jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobban jártál volna ha regelsz egy másik profilt is. De amúgy nem tudhatják meg hogy oda tetted őket.
jan. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4: Új profil macera, mert millió csoportban benne vagyok ahol ismét kell a hülye befogadó kérdésekre válaszolni meg ilyenek. Nincs nekem arra időm.

A belájkolt szintén ezernyi oldalról nem is beszélve.

jan. 14. 11:45
 6/7 anonim válasza:
100%
Akit "korlátozott ismerős" listára teszel, az kizárólag a nyilvános posztjaidat látja. Tehát max. gyanús lesz neki, hogy ismerősként nem lát egyetlen bejegyzést sem, amit ismerősökkel osztottál meg..
jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6: Oké, de mi az a nyilvános poszt és hogyan jöhet rá, hogy én csak az ismerősömmel osztottam meg, hacsak nem nem mondja el neki, hogy "figyu Kiss Pista milyen szuper cikket osztott meg láttad"?

Amúgy nem szoktam semmit posztolni face-en csak olvasom a hirfolyamot.

jan. 14. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!