Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem a adaptert a bluetoothh...

Vettem a adaptert a bluetoothhoz, van ikon kiírja , hogy csatlakozva de mégsem , működik.Mi lehet még a hiba ?

Figyelt kérdés

jan. 17. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Párosítani kell azzal az eszközzel amit használni akarsz, utána meg használni is. Például ha telefonnal párosítottad nem fog automatikusan dolgokat küldözgetni, neked kell vagy a gépről, vagy a telefonról fájlt küldeni a másik eszköznek. Ha füles, akkor el kell indítani rajta valamilyen hang lejátszását, például VLC-vel, vagy beállítod alapértelmezett hangeszköznek a hang beállításokban. Ha egyéb eszköz, akkor minden bizonnyal egy szoftvert kell telepíteni ami kommunikál az eszközzel és megjeleníti az adatait, beállításait amit utána ráküld, stb.
jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Mint itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

a #3-as hozzászólásomban kifejtettem: (ha már a Windows nem ismerte fel) a gyártó weboldaláról (a termék dobozán szokott szerepelni) töltsd le hozzá a meghajtóprogramot.

jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!