Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van mód arra, hogy messengeres...

Van mód arra, hogy messengeres beszélgetést (akár 1 hónap hosszút) valamilyen egyszerűbb módszerrel lementsek?

Figyelt kérdés
jan. 19. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

[link]

Képekkel illusztrálva

jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi!! - Jól veszem (le), hogy ez pénzdíjas?...ami nem lenne feltétlen probléma...csak nem látom át, hogy mibe kerülne nekem 1 konkrét személlyel egy havi beszélgetés letöltése...

Persze, ingyen jobb lenne - ha van olyan opció...

jan. 19. 13:45
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem. Ingyenes teljesen nem kell fizetni semmiért
jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!! -Úgy néz ki, hogy végig is tudtam csinálni a folyamatot - mostmár csak meg kellene találnom, hogy hova mentette le a gépemre (addig is eljutottam, hogy lemásolja a gépemre a letöltött állományt - csak nem tudom, hogy hol keressem....pontosabban keresgélem, csak nem találom.)
jan. 20. 00:47
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem sokat mentettem le, alig 100 mega.....
jan. 20. 00:48
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom milyen formátumban mentette, de pl ha sima szöveges dokumentum, abban azért van bőven tartalom :)
jan. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi....de a fő kérdés az lett volna, hogy hol keressem a laptopon....
jan. 20. 01:24
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja azt hittem közben megvan, onnan tudod a méretét, amúgy jobb felül böngészőben dupla klikk rá a letöltéseknél és megnyitja azonnal a letöltési helyét, amúgy alapértelmezetten a Letöltések / Downloads mappába ment.
jan. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm....közben már megoldódott minden. Köszi...köszi!!
jan. 20. 02:32
 10/17 A kérdező kommentje:

Több egyedi probléma is volt (de lehet, hogy csak 1

Most kellett jelszót változtatnom a face email címemben..(eddig nem is tudtam belépni a face-emailembe...de a face működött, mert még anno...elmentettem a belépést.

ezért aztán, amikor jött az értesítés, hogy kész a cucc, 97 MB...letölthetem. Rákattintottam, és úgy tett mintha letöltené...de valójában nem töltötte le. Közben volt az a jelszó-módosítás...Aztán most később újból próbáltam, most már letöltötte ténylegesen...meg is találtam...Minden oké....köszi...köszi...

jan. 20. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!