Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vannak/tudtok olyan blogot,...

Vannak/tudtok olyan blogot, ahol fiatal, közép vagy idősebb korosztály ír, saját életéről?

Figyelt kérdés
Tehát nem baba-mama blogok érdekelnének, hanem valami más. De ha jó blog, azért jöhet az is, ha frissül.

jan. 19. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy időben nagyon sok ilyen "mit csináltam ma" meg "hogy érzem magam" és "ilyen problémáim vannak" énblog létezett, de én már akkor sem követtem ezeket. A tematikus, inkább szakmai blogok szerintem érdekesebbek voltak, mint az emberek hétköznapjait bemutatók.


Ma már inkább vlogokat csinálnak az emberek, de az átlagos emberek hétköznapjai szerintem ott sem igazán érdekesek, izgalmasak. Nem sok olyat ismerek, aki képes olyan színvonalú, tartalmú értelmes dolgokat megosztani, amit érdemes is követni.

febr. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy írtál. Lehet igazad van, ha belegondolok. Igazából más élete nem is az én dolgom, csak gondoltam, hátha találok egy normális blogot (vagy esetleg vlogot?). :)
febr. 11. 02:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Én bírom Magyarósi Csaba vlogjait, aki többé-kevésbé azt csinálja, amire gondolsz, vagyis a saját napjait mutajta be, de azért valamilyen érdekesebb tematika köré csoportosítja a dolgokat, így történnek benne dolgok és szól is valamiről minden videó, nem csak "felkeltem, mosogattam, depi vagyok".


Zsiros László Róbert, a korábbi Szertár podcast készítője inkább tudományos ismeretterjesztéssel foglalkozik a vlogján is, de ebbe bele szokta szőni a saját életéről szóló dolgokat is. Egy időben voltak kertészkedős videói, de ezek egyre ritkábbak.

febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a te válaszodat is. Mindenképp megnézem tetszik e. :)

Bár, inkább olvasni szeretnék, mint videókat nézni, de hátha.

Régen olyan sok, jó és tartalmas Blogok voltak, sok írással, képpel és időnként videóval, de mára (legalábbis én) nem találok. Amik voltak, ők meg vagy zártak vagy nem frissül már.

márc. 7. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem könnyű. Az írás nagyon időigényes és ha egyre kevesebben is olvassák (mert egyre kevesebben akarnak olvasni, főleg, ha egyre több más lehetőséget is kínálnak a podcastok és videók), akkor egyre kevésbé látszik a készítő számára értelme csinálni.


A blogok népszerűségét főleg az okozta, hogy akkor még bonyolultabb volt videózni, mint írni. Ma már egyszerűbb felvenni videóra, vagy akár élőben csinálni, felvétel és szerkesztés nélkül. Megfogytak és szinte teljesen eltűntek a technikai, sávszélesség és egyéb korlátok. Egy telefonnal percek alatt bármit meg lehet oldani, amit egy blogon írásban órákig is eltarthat.

márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!