Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncoron ha van prémiumom akkor...

Ncoron ha van prémiumom akkor kell seedben hagyni a letöltött torrenteket?

Figyelt kérdés

jan. 25. 14:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
 1/7 lali51 ***** válasza:
100%
Miért nem olvasod el a wiki-t?
jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Illik.
jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kell, de ahogy mondták, illik. Viszont nem kapsz büntit, ha egyből törlöd.
jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Prémiumot pont erre találták ki, hogy akinek nincs kedve seedelni, azt nem büntetik, hanem inkább leveszik egy kis pénzzel.

Ha nem okoz gondot seedelhetsz, de nem kötelező, én "Elite" vagyok nekem sem kell (rangonként is van H&R kvóta), de nem szoktam élni vele.

jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A wikiből nem volt olyan egyértelmű. Illik seedelni tudom és benne is szoktam hagyni amíg csak tudon, de nekem nem megoldott non stop bekapcsolva hagyni a laptopom.
jan. 26. 06:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is kell non-stop mennie, a 48 óra seedet egy hónap alatt "kellene" teljesíteni amúgy is.
jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom de nekem úgy se sikerül általában 🤣 A legtöbb esetben azért mert törlöm a filmet a gépről.
jan. 27. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!