Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ncore-on, pontosan hogyan...

Az ncore-on, pontosan hogyan történik a felfüggesztett profilom újraaktiválása, ha az a email cím, amiről regisztráltam, már nem létezik?

Figyelt kérdés

Az ncore profilomat korábban felfüggesztették, mivel hosszabb ideig nem használtam, és a citromailes email, amiről regisztráltam anno, az pedig azóta már megszűnt.

Viszont az ncore főoldalára be tudok jelentkezni, a jelszavammal, és ott pedig fel is ajánlja nekem az oldal, a profilom újraaktiválásának a lehetőségét azzal, hogy prémiumot vásárolok. Három különböző csomagot is ajánl. Ha rákattintok, már be is jön a fizetési felület, ahova a kártyám adatait kéri.

Viszont az email, amiről regisztráltam már elvileg nincs. Szóval ez most, hogy van? Ha befizetem a prémiumot és az újra aktiválást, akkor utána csatolhatom a profilom egy másik emailhoz?

Csak attól félek, hogy valami gikszer lesz, és befizetem a prémiumot, de mégse engedi tovább használni az oldalt.



jan. 28. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézi az ncore, hogy milyen email cím van, lényegében bárkinek vásárolhatsz prémiumot.

Azt hogy utána a másik email csatolása hogy megy, abban nem vagyok biztos. Elméletileg lehet, gyakorlatilag lehetséges, hogy először a régire küldenek emailt? Meg kéne nézni a wiki oldalon mit írnak.

jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változtasd meg az email címedet az oldalon. Anélkül könnyen kizáródhatsz. Erre nemrég felis hívták a figyelmet.
jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2


Az oldalon nem enged semmit se csinálni, szóval a profilomban beállításokat végezni se. Csak a főoldalra enged be, ahol ki vannak írva, amiket említettem.

jan. 28. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az oldalon nem enged semmit se csinálni, szóval a profilomban beállításokat végezni se. Csak a főoldalra enged be, ahol ki vannak írva, amiket említettem."


Fizesd ki a prémiumot, visszaengednek az oldalra és utána már ugyanúgy tudsz beállításokat végezni mint előtte.


"Az ncore profilomat korábban felfüggesztették, mivel hosszabb ideig nem használtam, és a citromailes email, amiről regisztráltam anno, az pedig azóta már megszűnt."


Amit leírtál az újraaktiválás szempontjából LÉNYEGTELEN.

Az oldal újraaktíválásához prémiumot kell hogy vásárolj . Vásárlásakor bármelyik ( lehetőleg ) gmail. com címedet használhatod. Nem kell hogy egyezzen az oldalon régebben megadott email címmel.

( esetedben ahogy írtad is citromail.hu használtál, ami már régóta egy hulladék szolgáltatás volt, és elég sebezhető, instabil, kukába való kaki ,SZERINTEM már évekkel ezelőtt is az volt. )


Újraaktiváláshoz szükséges prémium csomagot bárki más is kifizetheti helyetted. Családtag, ismerős, haver, ... bárki aki hajlandó azt kifizetni önszántából akár az ő saját e-mail címét is használhatja. Nincs befolyással az nC oldalad újraaktiválása szempontjából, gondolom ez így érthető. (??)

Sőt bárki vehet neked a későbbiekben prémiumot olyan e-mail címet megadva ami nem egyezik majd a fiókodhoz hozzáadott saját e-mail címeddel.

ShopKÖTŐJELnCore

Prémium vásárlás -- harmadik pont.

""◼️ A vásárlás során tetszőleges e-mail címet megadhatsz, függetlenül az oldalon használttól.""

--------------------------------------------------------------------------


""Szóval ez most, hogy van? Ha befizetem a prémiumot és az újra aktiválást, akkor utána csatolhatom a profilom egy másik emailhoz?""


IGEN!! Nagyon egyszerű a fiókodban az e-mail megváltoztatása, én mindenképpen gmail.com javaslom . Lentebb leírom hogyan tudod megtenni.

Csak előbb megkérdezném , ezt nem olvastad ??

nCORE főoldal idézet:

""""" Hír létrehozva 21 hete: (2023-08-30 17:51:)

2023. Őszi update

• Az Általános beállítások lapon ellenőrizzétek, hogy az aktuális e-mail címetek van-e beállítva! Ellenkező esetben könnyen kizárhatjátok magatokat saját fiókotokból. Ajánlott a @gmail.com e-mail cím használata, és mindenképp vegyétek figyelembe, hogy a következő címek NEM támogatottak az oldalon: @digikabel.hu, @freemail.hu, @citromail.hu, @vipmail.hu, @indamail.hu, @gmail.hu. """"""


Ha ez az infó kimaradt , semmi gond LÉNYEGTELEN :) , a fiókod újra tudod aktiválni, és tudsz "normális " e-mailt csatolni hozzá.

Nem tudom melyik " nCore stílust "használod: alap nCore, brutecore, nDefaultn, nDefault nagyított, Retro, Grunge, Spooky, Mist, stb... (majdnem mindegyiknél azonos helyen van az e-mail változtatási lehetőség.


Az email cím módosítását a Profil beállítása klikk (fogaskerék jel) ➡Általános

A felső sorban fog látszódni a jelenlegi citromail..... e-mail címed, írd be helyette az egyik saját (!!!) ... @gmail.com címedet, és a lap alján tudod a "Jelenlegi jelszavad " beírásával módosítani a régit, - az újra.


Kimondottan ajánlott ... @gmail.com e-mailt használni!

Ezt követően már az újonnan megadott ... @gmail.com cím lesz látható számodra.( más nem látja, és ne is add meg másnak !!) A módosítástól számítva maximum egy hét után változik meg a cím.

Az adatlapodon viszont szinte azonnal az újat fogod látni.

Semmilyen értesítést nem fogsz kapni az email változtatásról ha jól emlékszem.


"Csak attól félek, hogy valami gikszer lesz, és befizetem a prémiumot, de mégse engedi tovább használni az oldalt."


Nem lesz semmi gikszer, vissza fogják adni a fiókod hozzáférését. Már sokan tettek fel hasonló kérdést itt. És az egyik "feledékeny" ismerősöm is járt már úgy ahogy te. Fizetett és újra használhatta az nC kliensét, tehát az oldalt.

--------------------------------------------------------------------------


A végén saját véleményként megjegyezném -- VÉLETLENÜL SEM MEGBÁNTÁSNAK SZÁNOM !

1. Szerintem aki 2 hónap alatt nem jelentkezik be az nCore oldalára annak nincs is rá szüksége. :)

2. Ha viszont mégis csak használod "hébe -hóba" csak nagyon feledékeny vagy , azon lehet segíteni. Ismétlem nem megbántásnak szánom !! Van egy mondás : "akinek nincs esze legyen notesze" (feledékeny) :)


Megoldások: Telefonon emlékeztető beállítása" nCore bejelentkezés egyebek".:) Hűtőmágnes alá cetli -- ráírva amit elszoktál felejteni.:) Házba , lakásba bárhova kiragaszthatsz emlékeztetőt magadnak bármiről, persze olyan helyre amit nem felejtesz el:) Toalett ajtó belső része is alkalmas rá. :)


Remélem sikerül visszaállítani a fiókod . Jó torrentezést.(!)

jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3

Nagyon szépen köszönöm a részletes, informatív és tartalmas választ, illetve, hogy időt szántál a leírására.


U.i. A végét nem vettem megbántásnak, ne aggódj. :'D

jan. 30. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!