Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van már megint a Facebook...

Mi van már megint a Facebook Messengerrel asztali gépen? Másnak is ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Újabb nap, újabb eddig nem látott, értelmezhetetlen és a Facebook Messengert használhatatlanná tévő bug nálam: akartam írni egy haveromnak, akivel napi szinten beszélünk, erre mikor lenyitom a chatablakot, elkezdi magától, megállás nélkül visszafelé tölteni az üzeneteket. De úgy hogy nem tudok neki írni és nem látom a legfrissebbeket, sőt semmit egy fél másodpercnél tovább, mert megállás nélkül tölti rá a régebbi üzeneteket, azokra meg a még régebbit és így tovább. Ha nem chat ablakban, hanem a külön "Megnyitás a Messengerben" fülön próbálom, ott is ugyanez van. Megpróbáltam egy másik haverom, ott is ugyanez van. Gyakorlatilag használhatatlanan lett a Messenger. Más is ezt tapasztalja, vagy szokás szerint nekem van megint szerencsém, ahogy mindig a Facebook/Instagram párossal?

Meg 1-2 hete bejelentkezésnél valami ilyet is mindig kiír hogy "Végpontok közti titkosított üzenetek betöltve" vagy valami hasonlót, az is szépen lelassította már eddig is a beszélgetések betöltését, azt se tudom hogy micsoda és miért kezdett el megjelenni mindig.



jan. 31. 14:18
 1/4 anonim válasza:
Nekem is úgyan ezt csinálja. A Meta már megint alkot...
jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van
jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, de kb. vagy két perce újra jól működik.
jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most már nekem is jó. Úgy tűnik feleslegesen írtam ki a kérdést, várni kellett volna 10 percet. :D
jan. 31. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!