Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Windows 10 újratelepítése...

A Windows 10 újratelepítése után, hogyan lehet visszaállítani az Edge-ből mentett megnyitott lapokat?

Figyelt kérdés
Azt tudom, h a kedvencekbe kell elmenteni, de a "szűz" Edge-be csak egyesével lehet visszahozni? Azt már próbáltam, az addig ok, de olyan funkciót nem tartalmaz, mint a Firefox, h minden mentett lapot egyszerre nyisson meg?
febr. 1. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt fiókba jelentkezés és oda szinkronizálás (ha egyáltalán tud ilyet), akkor újra egyesével hozzá kell adni. Újratelepítés előtt kellett volna egy mentést/exportálást csinálni, majd utána visszaimportálni.
febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tehát csak akkor tudom egyszerre, ha van egy fiókom? Ez lehet a Microsoft fiókom , v egy újat kell létrehozni az Edge-ben?

febr. 1. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha előtte nem mentetted el, akkor sehogy. (Egyébként miért használsz Edge-et azon kívül, hogy letöltesz vele egy használható böngészőt?)
febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem én használom, hanem a feleségem,( én a Firefoxot használom) és elég sok lapja van ott megnyitva, amit ha újra van telepítve minden, akkor nem fog megtalálni.
febr. 2. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki is a Firefoxot, és nem fogja többet azt a hulladékot használni. Ha még nem telepítetted újra, akkor exportáld a beállításokat és a könyvjelzőket, már ha egyáltalán képes ilyen alapfunkcióra az Edge.
febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kedvencek (csillag) ikonra kattintva bejön egy panel, annak van egy "..." gombja. Ott lesz a könyvjelzők exportálása és importálása. De ezt még az újratelepítés előtt kell csinálni, amíg megvannak a mentett lapok. Utána azt állítja vissza, ami a mentés idején fel volt véve.
febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megoldjuk valahogy.
febr. 2. 12:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszönöm!
febr. 2. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!