Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on hogyan működik ez az...

NCore-on hogyan működik ez az elit rang dolog ?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek van több mint 9000 pontja és ahhoz hogy nekem meghívót küldjön állítólag elit rang kell, de hogy tud elit rangba lépni ? Neten olvastam hogy ez megvásárolható maga az elit rang de hogyan lehet ezt megvásárolni ? Erről sehol nem találok leírást.
febr. 3. 01:01
 1/5 anonim válasza:
66%

Én úgy tudom 10.000 pont kell hozzá.

Az Elite ranghoz pedig az, hogy 52 hete az oldalon legyen, legyen 1 Tb feltöltése és a helyezése az első 50.000-ben legyen.

Talán egyszerűbb lesz, ha megveszi a legolcsóbb prémiumot és akkor megfog tudni hívni.

febr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

9200 pontja van most akkor ez nem elegendő a meghívóhoz ? Meg írod azt hogy:


Talán egyszerűbb lesz, ha megveszi a legolcsóbb prémiumot és akkor megfog tudni hívni.


Értem, de hol lehet vásárolni ilyesmit ?

febr. 3. 01:12
 3/5 anonim válasza:
66%

Nézzen már szét az oldalon. :)

Ott megtalálja a prémiumot is és ott eltudja olvasni azt is, hogy annak birtokában hogyan működik a meghívás.

febr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
febr. 3. 01:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
10.000 pontos, és ilyeneket nem tud?:$$
febr. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!