Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van bármilyen megoldás, hogy...

Van bármilyen megoldás, hogy be tudjak lépni a Microsoft fiókomba?

Figyelt kérdés

A sztori a következő:


Adott egy Microsoft fiók, ami már évek óta él, eredetileg egy freemail-es e-mail címmel volt beregisztrálva, rajta a Forza Horizon 4 & 5.

Annó (2017-ben), feltörték azt a freemail címet, valahogy sikerült áttéríteni a gmail-esre, ez működött is, játszottam a játékokkal stb.

Most nemrég (pár hónapja) be akartam lépni, hogy újra játsszak, de elrontottam a jelszót 2-3x, és mire sikerült, a rendszer "gyanús tevékenység" miatt kirakott. Ez eddig okés lenne, egy e-mail címre küldött link után menne is a dolog tovább, viszont ott valamiért még a freemail-es email cím van beállítva (nem tudom hogy, mikor emlékeim szerint kitöröltem és mindenhová a gmail-eset állítottam be elsődlegesnek....), tehát a feltört freemail-es címre tudná küldeni a rendszer a visszaigazoló emailt.

Ha rányomok, hogy "nincs hozzáférésem ezekhez", akkor egy online kérdőívet ad be, azt kitöltöm, elküldöm és kb 2 perc után visszadobja, hogy "nem elég információ" hozzá.

Kitöltöttem már vagy 20x, különböző jelszavakat, neveket, skype kapcsolatokat stb...mindent ami a fejemben volt, beírtam de sehogy sem fogadta el.

Már írtam fb-on a Microsoft Magyarországnak, de ott csak egy robot mondogatja ugyan azt, hogy próbáljam meg minél többször és helyesen kitölteni, tehát ugyan ott vagyok...

Valahogy ráakadtam egy külföldi support-ra, de ő is kb annyit tudott csak mondani, hogy nem tud vele mit kezdeni, mert töltsem ki az űrlapot ahányszor csak tudom és küldjem be....

Tehát lényegében egy végtelen körforgás az egész, tökmindegy hány milliószor töltöm ki az űrlapot, mindig ugyan oda dob vissza...


Erre van valami megoldás? Bármilyen support a Microsoftnak ahol nem robot válaszol és végre tovább tudnék jutni, vagy engedjem el azt az accot, a 2 játékot (amiben mellesleg nem kevés játékórát öltem...) és azt a 40 ezret amiért megvettem a játékokat?



febr. 3. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Nincs.
febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
GG
febr. 3. 20:39
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Wow, olyat se láttam még, ha valaki gratulál magának írásban..
febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Most erre, hogy "nincs", mit lehet mondani?

Nem nagyon értem, ha ennyi telik valakitől, inkább maradjon csendben...

Elvileg arra van ez a csoda weboldal, hogyha vannak kérdései az embernek, azokra értelmes és lehetőleg segítőkész választ kapjon, de most ez....XD

Előrébb lettem, tényleg. XD

febr. 3. 21:07
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Miért kéne mondani bármit is?
febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Vitatkozni jöttél, vagy segítenél is esetleg?
febr. 3. 21:13
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Már leírtam a választ. Van egyéb kérdésed a hisztin kívül?
febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Van egyéb mondanivalód a nagy segítségeden kívül?

Mert ha nincs, kár is volt már az első "segítség" is.

febr. 3. 21:16
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
De mit kéne mondanom? Ittál, vagy mi gátol abban, hogy néhány egyszerű szót megérts?
febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Miért érzel magadban késztetést arra, hogy vitázz emberekkel a neten? Neked ettől jobb? Ez tesz boldoggá, vagy csak szimplán a hobbid? XD

Gondoltam hátha van olyan ember aki már megárta ezt az utat (vagy hasonlót) és tud megoldást, de látom egy unatkozó emberen kívül nemigen szenvedett senki sem ebben a betegségben.

Egy jó tanács: Máskor ne szólj bele olyanba, amiről nem tudod, hogy igazat szólsz e vagy sem. Gondolom a Microsoftnál dolgozol, te kezeled az ilyen panaszokat és azért állítod 100%-ra, hogy nincs megoldás, mert tudod.

Ezesetben köszi a segítséget, igazán hasznos voltál! Csak így tovább!

febr. 3. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!