Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van bármilyen megoldás, hogy...

Van bármilyen megoldás, hogy be tudjak lépni a Microsoft fiókomba?

Figyelt kérdés

A sztori a következő:


Adott egy Microsoft fiók, ami már évek óta él, eredetileg egy freemail-es e-mail címmel volt beregisztrálva, rajta a Forza Horizon 4 & 5.

Annó (2017-ben), feltörték azt a freemail címet, valahogy sikerült áttéríteni a gmail-esre, ez működött is, játszottam a játékokkal stb.

Most nemrég (pár hónapja) be akartam lépni, hogy újra játsszak, de elrontottam a jelszót 2-3x, és mire sikerült, a rendszer "gyanús tevékenység" miatt kirakott. Ez eddig okés lenne, egy e-mail címre küldött link után menne is a dolog tovább, viszont ott valamiért még a freemail-es email cím van beállítva (nem tudom hogy, mikor emlékeim szerint kitöröltem és mindenhová a gmail-eset állítottam be elsődlegesnek....), tehát a feltört freemail-es címre tudná küldeni a rendszer a visszaigazoló emailt.

Ha rányomok, hogy "nincs hozzáférésem ezekhez", akkor egy online kérdőívet ad be, azt kitöltöm, elküldöm és kb 2 perc után visszadobja, hogy "nem elég információ" hozzá.

Kitöltöttem már vagy 20x, különböző jelszavakat, neveket, skype kapcsolatokat stb...mindent ami a fejemben volt, beírtam de sehogy sem fogadta el.

Már írtam fb-on a Microsoft Magyarországnak, de ott csak egy robot mondogatja ugyan azt, hogy próbáljam meg minél többször és helyesen kitölteni, tehát ugyan ott vagyok...

Valahogy ráakadtam egy külföldi support-ra, de ő is kb annyit tudott csak mondani, hogy nem tud vele mit kezdeni, mert töltsem ki az űrlapot ahányszor csak tudom és küldjem be....

Tehát lényegében egy végtelen körforgás az egész, tökmindegy hány milliószor töltöm ki az űrlapot, mindig ugyan oda dob vissza...


Erre van valami megoldás? Bármilyen support a Microsoftnak ahol nem robot válaszol és végre tovább tudnék jutni, vagy engedjem el azt az accot, a 2 játékot (amiben mellesleg nem kevés játékórát öltem...) és azt a 40 ezret amiért megvettem a játékokat?



febr. 3. 20:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezt próbáltad már?


[link]

febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11: Sajnos igen, ugyan úgy ahhoz az űrlaphoz dob vissza, ahol a legelején kezdtem. :(
febr. 3. 23:10
 13/15 anonim ***** válasza:

Kipróbáltad a mobilszámmal vagy elfelejtett jelszóval is?


Zárolt fiók feloldás próba hátha


[link]

febr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Elfelejtett jelszó alaphelyzetbe állítása egy próbát ez is megér.


[link]

febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sajnos mindent próbáltam, ami a Microsoft oldalán található, telefonszámmal is, elfelejtett jelszóval is, fiók visszaszerzéssel is, de mindig ugyan oda lyukadok ki, hogy töltsem ki az űrlapot...:(
febr. 4. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!