Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a facebookomat,már...

Feltörték a facebookomat,már régóta gyanus volt, tehát elküldtem a feltört facebookom profilképét és adataimat a google rendszernek,majd a megkapott kódot hová kellene csatolni?

Figyelt kérdés

febr. 6. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor kezdjük ott, hogy a Facebook (Meta) és a Google 2 külön cég, tehát nem tudom, mit csináltál, de rossz úton jársz.

Kezdjük ott, hogy fiókot feltörni manapság nem nagyon szoktak, mert elég körülményes lenne, csak gyenge a jelszavad (vagy az e-mail címed jelszava) és ezt kihasználva, vagy a jelszavadat megszerezve belépnek.

Innentől egyetlen dolgot tehetsz: elfelejtett jelszóra nyomsz, és megváltoztatod egy biztonságosabbra, majd végezetül kilépteted a fiókodat minden más eszközről.

Hogy te mit csináltál azt nem tudom (talán a Facebook kérte, hogy azonosítsd magad? passz.), de a Google-nek semmi köze ehhez.

febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barhova. Atadtad a "Facebookodat" a hackernek. ;-)
febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyira értelmezhetetlen amit leírsz hogy így nehéz segíteni.


Honnan tudod hogy feltörték? Nem tudsz belépni?

A Google rendszernek feltöltötted a fotód és az adataid? Ezt hogy?

Kért rá egy oldal add meg adataid?

febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A facebooktól kapott helyreállítási kóddal itt tudsz bejelentkezni.


[link]

febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!