Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google fotók kérdés?

Google fotók kérdés?

Figyelt kérdés
Tehát az ok hogy a telefonról az összes képet feltölti google fotókba, így az a készülékről törölhető lesz. De az a bajom, hogy ömlesztve. Egy akár simán jelenthet több 10000 képet egybeöntve. Csinálok mappákat, oda be tudom helyezgetni a képeket, de az összesítettből nem tűnnek el, azt se tudom mind mappában van-e vagy sem. Illetve ha pl fél év múlva belépek, azt sem tudom mit tettem már be a mappákba és mik vannak csak az ömlesztettben, elég átláthatatlan nagy képmennyiségnél. Valami megoldás van erre, vagy funkció lehet amit nem használok?
febr. 8. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mappák lol. A kereső meg dísz.
febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál lol, pedig kettőt is feltettem lol
febr. 9. 07:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Látom, szellemi hőmérővel van dolgom, legyen.


"vagy funkció lehet amit nem használok?"


A kereső az, kisfiam. Dereng már?

febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elképesztően magas tudatossági/értelmi szinten lehetsz, köszönöm hogy leereszkedsz ilyen mélységekre. De a kérdésemet értelmezni nem tudod, csak idokádsz valamit, szánalmas vagy, anyád büszke lehet rád :)
febr. 10. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Akárhogy vergődsz, akkor is a kereső való erre. Tökletesen értelmeztem a kérdést, még be is idéztem neked: "vagy funkció lehet amit nem használok?"


Igen kisfiam, funkció. A kereső. Negyedjére írom. Igen, anyukám is megelégedéssel, elég nagy hatékonysággal tudja használni. A cro-magonini fajtádnak nehezebb az értelmes megoldás elsajátítása, aláírom, de azért próbáld meg.

febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!