Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tud segíteni nekem valaki a...

Tud segíteni nekem valaki a Google Play Áruházzal kapcsolatos reklámokkal?

Figyelt kérdés

Problémám akadt a Google Play Áruházzal, ugyanis pár napja valamiért folyamatosan bombáz reklámokkal percenként. Akkor is ha alkalmazáson kívül vagyok. Eddig semmi ilyesmi baja nem volt, fogalmam sincs, hogy miért indult most ez el.

Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném, mert mostmár nagyon idegesítő.



febr. 11. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Miket reklámoz és hol?
febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindenfélét, játékokat, vírusirtó alkalmazásokat, hétköznapi használati tárgyakat...

Az alkalmazásba való be és kilépéskor általában, néha más alkalmazásoknál, illetve akkor is ha nincsen semmi sem megnyitva.

febr. 11. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a Play áruház? Nekem egy letöltött alkalmazás szarta tele a telefont reklámmal. Onnan tudtam meg, hogy beléptem a beállításokban az alkalmazások és értesítések menübe. Ott lelistázza, hogy melyik alkalmazás mikor mutatott aktivitást.
febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!