Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Routeren keresztül hogy...

Routeren keresztül hogy küldjek ki játék hosztot internetre?

Figyelt kérdés

Windows 7-em van a Routerem tipusa EDIMAX BR-6204Wg.

A Hálózatom Invitel hálózat.

Port fowardoltam is de nem küldi ki internetre a szervert.

A Program a tűzfalhoz is hozzá lett adva.

Azért kell router mert 2 számítógépünk van.

(A szomszédom képes volt Host-olni ugyan avval a programmal csak ő router nélkül)


2010. okt. 24. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Private IP-hez a te géped hálózaton belüli IP címét írd (192.168.2.1XX) Type: Both....Port Range-hez meg csináld úgy hogy ha pl a 2540-es portot akarod forwardolni akkor a Range-hez azt írd hogy: 2500-2600 mert lehet hogy van a háttérben egy másik port is amiről te nem tudsz...ha így nem megy akkor tedd DMZ-be a te géped IP-jét
2010. okt. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló problémám van, hasonló routerrel (Edimax br-6214k), de nekem az udp portokat nem nyitja meg
2010. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ha valamelyikőtök közölné, hogy milyen játékról van szó...


Ha engedélyezitek az uPnP-t, akkor a legtöbb szoftver gond nélkül kinyitja magának a portokat.

2010. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a Deus Exxel van a bajom, ugyanazokat a portokat használja, mint az UT99

megpróbáltam az uPnP-vel, de semmi

2010. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!