Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Konkrétan más is tapasztalja...

Konkrétan más is tapasztalja hogy a messengeren a végpontok közötti titkosítás óta nem lehet keresni a régebbi beszélgetésekbe, ez tényleg így fog maradni?

Figyelt kérdés
Tehát konkrétan ha készüléket cserélek akkor is el fognak tűnni a régi messenger üzenetek vagyis ott lesznek csak nem lehet visszakeresni majd
febr. 25. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A kért PIN-kódot beírtad?


Minden új készüléken PIN-kódot kér a régi üzenetekhez való hozzáféréshez. Ha törlöd a cookie-kat, és újra bejelentkezel, akkor biztosan újra kéri.

febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, tapasztalom, pin kód után is. Valami barom volt aki ezt átvariálta.
febr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a fő keresőben lehet keresni, eltűnt a külön keresés mező, mint a hírfolyamnál úgy működik. Azaz sehogy, mivel ha nincs legörgetve/felgörgetve, csak azt a pár üzenetet látja ami épp ott van, visszagörgetni meg órák kérdése és a memória és processzor kiakad.
febr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most cseréltem iPad-et. Pöccintésre indult a Messenger, mindenre rátalál. Itt a cica szóra kerestem rá. [link]


De most direkt hozzáadtam a Messengerben új fiókként anyámét, kérte a PIN-kódot, majd a cica szóra rákeresve ugyanúgy kiadott soktíz találatot az üzenetekben, évekre visszamenően.


Szóval nekem ez user error szagú. Vagy "cserélj készüléket"-szagú, a hibakeresési folyamat ezen pontján.

márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na jó reménykedjünk hogy majd valahogy valahol jól fut a messenger kereső. Egyelőre nem megy a sima windows10 és android10-esen, vagy az a gond hogy nem 11-es? Mindig mondja frissítsek, de eddig sok gond volt már a frissítésekkel és halogatom hogy majd megnézem mennyi hely kell stb.
márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!