Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan regisztrálnátok Faceboo...

Hogyan regisztrálnátok Facebook profilt úgy hogy...?

Figyelt kérdés

A kiléteteket (név és fénykép) nem szeretnétek közzé tenni – és nem is terveztek tipikus facebook életet élni (azaz: saját profilra bejegyzések sokaságának az írása, más felhasználók (vagy oldalak) bejegyzéseinek lájkolása és megosztása) –, ugyanakkor ugye vannak csoportok, ahol, ha nem lehet rólam megtudni semmit és valós fénykép sincs rólam, akkor nem vesznek fel.

A név az még rendben van, mert kitalálok egyet, de a fénykép...ugye magamét nem használnám*, másokét pedig értelemszerűen szintén nem.

Vajon az rendben lenne (erkölcsileg?, törvényileg?), ha mesterséges intelligenciát megkérek, hogy készítsen egy nem létező, de valósnak tűnő emberképet? Vagy van más lehetőség is?

*Nem szeretném, hogy ismerőseim és közeli családtagjaim, valamint rokonaim lássanak bármit is rólam. Nem mintha bármilyen tekintetben elítélendő dolgot tervezek csinálni, de egészen egyszerűen van néhány ember, akik szeretnének megtudni rólam dolgokat, én azonban nem kívánok semmit közölni nekik az életemből.



febr. 26. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A facbook nagyon hatékonyan szűri ezeket az "ál profilokat" és lehet, hogy fog kérni személyi igazolványt beszkennelve. Próbálkozhatsz, de nem biztos, hogy iskeres.
febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem kötelező fényképet feltölteni Facebookra.


Milyen csoport az, ahova fénykép nélkül nem veszik fel az embert?

Egyébként a MI által generált képek legtöbbjénél az lesz jogilag az alkotó, aki a promptot írta - de azért érdemes elolvasni, hogy melyik oldal mit mond erről. Ilyenkor ugyanaz az eset, mintha valaki a rajzát vagy festményét töltené fel profilképként.

febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötelező se a fénykép, se az hogy csoporttag legyél..
febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hmmm, értem 1-es.


Rengeteg csoportban feltételnek írják már a csatlakozási kérelem elküldésekor.

Köszönöm szépen 2-es!


Azt nem szeretném, hogy regisztrálok, elég sok helyre belépek stb., aztán egyszer kéri a személyit...Volt már problémám a facebook-kal és akkor is kérte a személyit. Hát nem adtam meg...Soha többé nem engedett anélkül aktívnak lennem.



Valóban nem kötelező, hogy csoporttag legyek, de ugye megállja a helyét, hogy nem ok nélkül feleslegesen te(he - de inkább e nélkül)ttem fel a kérdést?

márc. 4. 06:18
 5/5 Thunderfairy ***** válasza:
Nekem anime lányok a profilképeim.
márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!