Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti hány évesen engedtie...

Szülők ti hány évesen engedtiek meg gyerekeidnek legyen Facebookja? 9-10èvsen semmiképpen még nem? miért vannak olyanok aki már 9èvesen regisztrálnak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerek 9 évesen nem regisztrálhat. Csak ha kamu évszámot ad meg
2020. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem is csak 13èvesen lett.
2020. júl. 6. 09:46
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Én 10 évesen csináltam magamnak profilt, hogy tudjak játszani a Facebookon található játékokkal. Úgy gondolom, hogy ez egyáltalán nem volt probléma, hiszen megbízható voltam, soha nem csináltam semmi hülyeséget, és anyukám is csak egy órát engedett gépezni.
2020. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
13 év a korhatár. Szval valós profilt eleve neem tud létrehozni.
2020. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire érett a gyerek. Szerintem nekem is volt 12-13 éves koromban, húgomnak viszont 1 éve van facebookja, szóval 10 évesen csinált kb.


De talán ha heti 3x belép, akkor is állatos és egyéb vicces videókat néz.


Viszont van osztálytársa, aki már tiktokon is jelen van, instán és facen is és olyan képeket raknak ki olyan idézetekkel, amiket mi pár éve nem(19 eves vagyok, nagy korkülönbség nincs).


Nyilván én nem szólhatok bele mit posztol, csak bárki visszaélhet azokkal, amiket kiraknak. Aztán lehet jelentgetni.

2020. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem mindegy neked, ki mikor regisztrál? Az ilyen kérdéseket sosem értettem, ami csak és kizárólag arra megy ki, hogy mások miért, vagy miért nem csinálnak valamit...
2020. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14-15 éves voltam.
2020. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

En kozepsulis korig biztos nem fogom engedni.

Persze addig van jopar eve, de en csak rossz peldakat lattam 15 evesektol is es remelem valahogy meg tudom ertetni nem a loval smarolas vagy nyuszika nyalogatas es a pucsitos es csucsoritos bena szelfik adjak a faczbuk ertelmet...

Mert emiatt folosleges regisztralnia.

2020. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

13.

Már ha lesz akkor még Face.

Nem fogom majd a leendő gyerekem arra nevelni, hogy hazudjon.

2020. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát, ha még egyáltalán lesz ilyen, bár szerintem ez ilyen iwiw lesz addigra. XD Minden esetre 13-14 éves koráig nem engedném, mert eddig nem azt vettem észre, hogy hasznukra válik a 9-10 éveseknek. Amúgy nekem is 13 évesen lett, ha jól tudom. :)
2020. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!