Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van 1 GB maraton mobilnetem...

Ha van 1 GB maraton mobilnetem (Telekom DOMINO), amiből maradt még 400 MB, és veszek még egy 1 gigás maraton netet, akkor 1,4 GB-om lesz? Összeadódik? Vagy elveszik az előző?

Figyelt kérdés

márc. 8. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
összeadódik
márc. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

5 Gigát vegyél, korlátlan ideig tart.


Sokkal olcsóbb.

márc. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Összeadódik. De most lesz - mindenki erről beszél - a nagy Telekom-app leáll(ít)ás, amíg vissza nem áll minden a régi kerékvágásba, addig mindenkinek korlátlan mobilnetet ad a Telekom.
márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok, azt kifelejtettem a kommentemből, hogy hacsak nem mobilnetről akarsz a következő 1 hétben filmmaratont tartani, akkor én most nem adnék ki a helyedben pénzt külön, kifejezetten csak mobilinternetre.
márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ingyen netet adnak, akkor először azt használja, utána fogyasztja a fizetettet.
márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

2# Jól mondod. Az EU Maraton 1Gb 1550 Ft., az 5 GB Maraton meg 4000Ft.


Kérdező igen összeadódik.

Sőt, ha egy év múlva kezdenéd fel használni, akkor is 1,4 GB lenne a kereted.

márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!