Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan találhatóak meg állítha...

Hogyan találhatóak meg állíthatóak vissza a Gmail archivált levelei?

Figyelt kérdés

Idősebb rokonom, mint utólag kiderült, tömegével archivált emaileket a telefonján. Merthogy azt hitte, az a törlés.

A többsége valószínűleg valóban szemét, de most azzal jött, hogy véletlen törölt fontos leveleket is. Persze a kuka mappája üres.

Aztán láttam hogyan töröl más levelet, így jöttem rá, hogy ő archivál...


Na most én ilyet nem szoktam csinálni, ezért alaposan átnyaltam a gmailt, de sehol sem találok benne olyan mappát, ahol az archivált levelek vannak.

Mégis hogyan és honnan lehet ezeket előszedni? Anélkül, hogy tudnám ki a feladó... Merthogy több, sőt igazából ugye levelek tömegéről van szó, tehát valami tömeges listázás, vagy keresési lehetőség kellene rá.


Tudtok segíteni?



márc. 13. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd ki a menüben az összes levelet, elvileg ott találhatóak az archivált üzenetek is. Tehát ne a beérkezőre kattints, hanem az összes levélre.
márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az összes között kell lenniük, bár kiválogatni, hogy melyik volt beérkezett, melyik lett abból kivéve, már más kérdés.
márc. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!